Baltijas līga. "RTU/Robežsardze/Jūrmala" - "Taltech"

Neveiksmīgs līgas turnīra starts izdevies “RTU/Robežsardze”/ “Jūrmala” volejbolistiem. Pēc vakardienas trīs setus neveiksmes pret Pērnavas klubu šodien viņi atzina arī “TalTech” komandas pārākumu. Sāpīgākais brīdis, iespējams, bija pirmā seta noslēgums, kad gandrīz visu laiku esot vadībā ar 17-12, tad 20-17, seta beigās RTU piekāpās talliniešiem ar 23-25. Arī otro setu, lai arī pēc cita scenārija, mājinieki zaudēja ar tādu pat rezultātu. Vienīgais, kas izcēlās uz kopēja fona bija Matīss Gabduļins, kurš lādēja bumbas pretinieku laukumā no otrās līnijas. Līdzvērtīgu atbalstītāju jūrmalnieku rindās viņam nebija. Tāpēc tika zaudēts arī trešais sets ar 20-25, bet visā spēlē neveiksme ar 0-3. Vērtīgākā spēlētāja balvu “Robežsardzes” sastāvā saņēma Matīss Gabduļins, kurš guva 20 punktus.