Savā raidījumā «Brūnā zīme» viņš vēlas atrādīt vietas, kuras nav populāras, bet visādi citādi – kolosālas jeb īstas pērles. Viņam ir profesionāla filmēšanas komanda: skaņotājs Buda (Nauris Būda), operators Robčiks (Reinis Piziks), grimētāja Zanīte (Ilona Zariņa) un sievas brālis, snobiskais kinorežisors Oļegs (Jurijs Djakonovs). Līdzi brauc arī viņa bijušais kolēģis Ritvars (Jānis Skutelis), kurš arī palicis bez darba – viņš nolīgts par šoferi. Sievas Alises (Anete Bendika) iedrošināts, Andris ir ieguldījis savus pēdējos līdzekļus, lai realizētu šo pretenciozo projektu. Plāns piecās dienās nofilmēt piecus satriecošus raidījumus sāk izskatīties nereāls, kad komanda saprot – Andra kolosālās vietas ir kolosālas tikai «uz papīra» un izvēlētajos objektos nekā nav. Neskatoties uz to, katru dienu viņiem tomēr izdodas kaut ko satriecošu nofilmēt. Ko un kā – to ir grūti vārdos aprakstīt, tas jāredz pašiem!

1. sērija

Ar neizdzēšamu optimismu un smaidu līdz ausīm vēstures un ģeogrāfijas fanāts Andris pie Latvijas Televīzijas sagaida raidījuma «Brūnā zīme» filmēšanas komandu. Piecu dienu ceļojumā dodas skaņotājs Buda, operators Robčiks, grimētāja Zanīte, skeptiskais režisors Oļegs un šoferis Ritvars, kurš uz filmēšanu ieradies pēc vakardienas ballītes. Tikko komanda izkāpj pie pirmās lokācijas – Ceļojošās kāpas Carnikavā –, šoferi Ritvaru sakož odze. Tikmēr pārējie filmēšanas laukumā konstatē, ka Andra plāns par labāko tūrisma raidījumu ir baltiem diegiem šūts.

Latvija, 2020.

Lomās: Mārtiņš Kozlovskis, Reinis Piziks, Nauris Būda, Ilona Zariņa, Jurijs Djakonovs, Jānis Skutelis, Anete Bendika u.c.