Pirmdiena, 10. oktobris

11. sērija

Šķiet, ka Mārtinam Grūberam ir izdevies novērst ļaunāko – Franciska ir pamodusies no komas, viņu dēls var dzīvot Grūberu saimniecībā, un Anne rūpējas par mazuli ar lielu mīlestību. Mārtinu gan māc nelielas šaubas, jo bērns nevarēs palikt pie viņiem mūžīgi. Arī jaunais pacients sagādā dakterim Grūberam uztraukumus. Slavenais alpīnists Mauruss Šteigers cieš no hroniskas leikēmijas. Lai arī viņš ir labi pielāgojies medikamentiem, Mauruss vēršas pie daktera Grūbera pēc jaunas receptes. Mauruss Šteigers ir ieradies Elmavā nosvinēt savas alpīnista karjeras jubileju un pēc 40 gadiem satiek savu seno draugu Rūdiju Cimmeru. Abi jaunībā bija slavens kāpēju pāris, kas ar iespaidīgiem un revolucionāriem sasniegumiem iekļuva ziņu virsrakstos visā pasaulē. Pie Zuzannes ierodas kūrortā iepazītais svešinieks, kuru patiesībā sauc Pauls Rihters. Abi atklāj viens otra patieso identitāti.

Otrdiena, 11. oktobris

12. sērija

Mauruss Šteigers vēlas nosvinēt alpīnista karjeras 50. gadadienu. Viņa sieva Stefānija pamana, ka starp viņas vīru un Rūdiju Cimmeru pastāv kāds neizrunāts notikums, kas iedragājis abu draudzību. Mauruss un Rūdijs nolemj kopā doties kalnos, bet tur notiek negadījums. Dakteris Grūbers kļūst ne tikai par konsultantu un ārstu abiem pieredzējušajiem alpīnistiem, bet nonāk sarežģītā attiecību trīsstūrī, jo draugu pagātne glabā arī intīmus noslēpumus. Arī privātajā dzīvē Mārtins cenšas atrast līdzsvaru starp sev tuvajiem. Uzzinot par mātes intrigām viņas komas laikā, Franciska vēlas pilnībā pārtraukt attiecības ar māti. Mārtins to nevēlas pieļaut, jo vēl savam dēlam harmonisku ģimeni. 

Trešdiena, 12. oktobris

13. sērija

Franciska sāk atgūt spēkus pēc ilgās komas, un Mārtins ar Anni rūpējas par mazo Johannu. Anne apzinās, ka drīz būs jāšķiras no Mārtina mazā dēliņa. Arī Lilī nolēmusi šķirties no Mārtina prakses un turpmāk strādāt motociklu darbnīcā kopā ar savu draugu Robertu. Zvans no skolas izrauj Mārtinu no privātām rūpēm. Viņa palīdzība nepieciešama 16 gadus vecajam Fabiānam, kurš piedzīvojis akūtu elpas trūkumu. Izmeklējot zēnu, Mārtins uzzina, ka viņa māte Katarīna Bihlere zēnu audzina viena un ka pirms dzimšanas viņam ir noteikta iedzimta patoloģija – miotubulārā miopātija. Mārtins atsakās ticēt mātes sacītajam, jo ar šādu ģenētisku defektu slimi bērni parasti nomirst agrā bērnībā. Mārtins ir pārsteigts, ka Fabiāns līdz šim nav izrādījis nekādus slimības simptomus. Fabiāns neko nezina par savu saslimšanu. Viņš ir apņēmies uzmeklēt tēvu, par kuru Katarīna izvairās runāt. Fabiānam ar draudzenes Maijas palīdzību beidzot izdodas atrast savu tēvu Kristofu Angereru, kurš ir precējies un strādā par ērģelnieku nelielā baznīcā, kas atrodas tikai stundas brauciena attālumā no Fabiāna dzīvesvietas.

Ceturtdiena, 13. oktobris

14. (nosl.) sērija

Pamazām Fabiāns sāk atklāt patiesību par savu dzīvi un bērnību. Kristofs Angerers pameta Katarīnu, kad viņa vēl bija stāvoklī, jo tolaik nespēja aptvert, ka būs jāpieredz sava bērna nāve. Kristofs nezināja, ka Fabiāns ir dzīvs, un priecājas, ka dēls viņu atradis un vēlas viņu satikt, lai arī Katarīna to aizliedz. Mārtins saprot, ka nopietnā saslimšana ir uzliesmojusi un zēnu drīzumā gaida nāve. Dakteris nolemj cīnīties par bērna nākotni. Franciska ar dēlu gatavojas pārcelties uz Ņujorku. Annei ne tikai ir grūti šķirties no mazuļa, viņa arī sāk šaubīties par kopīgu nākotni ar Mārtinu. Zuzanne nolemj iepazīstināt Hansu un Linnu ar Paulu un uzaicina viņus pusdienās, kur visi piedzīvo negaidītu pārsteigumu.

12+