Pirmdiena, 10. oktobris

4. sērija

Lasot apbedītāju avīzi, Aivija uzzina par lielisku izdevību – avīzes redakcija piedāvā atlīdzību visiem, kuri iesūtīs rakstus par apbedītāju profesiju. Kurš gan par šo jomu zina vairāk par tanti Aiviju? Viņa un Billijs nolemj piedalīties rakstniecības konkursā un drīz vien atskārš, ka apbedītāju dzīves realitāte bieži vien ir dīvaināka par jebkuru izdomājumu.

Otrdiena, 11. oktobris

5. sērija

Apbedīšanas birojā darbs turpinās kā līdz šim. Billijam kārtējo reizi ar savu katafalku jābrauc pēc “klienta”. Šoreiz viņa ceļš ved uz piekrasti, un, pašam negribot, Billijs iekuļas pamatīgās nepatikšanās.

Trešdiena, 12. oktobris

6. sērija

Pārsteidzošā kārtā tante Aivija un Billijs uz sava mājas sliekšņa atrod pamestu bērnu. Kad pārvarēts pirmais šoks, abi domā, kā mazajam palīdzēt. Cenšoties darīt visu, kā nākas, viņi nejauši pamanās pārkāpt likumu.

Ceturtdiena, 13. oktobris

7. (nosl.) sērija

Kā jau visi kārtīgi kristieši, arī Aivija ik svētdienu dodas uz metodistu baznīcu klausīties mācītāja Čedvika sprediķi. Billijam un Ērnijam gan neatliek laika svētdienas dievkalpojumam, jo abiem jāpasēž krogā pie alus kausa. Kad jau pienākusi nakts un Aivija pēc baznīcas nav atgriezusies mājās, vienīgā, kas izrāda ziņkāri un satraukumu, ir viņas kaimiņiene Eimija Dženkinsone. Paģirainais Billijs ar Eimiju nolemj doties uz baznīcu meklēt pazudušo tanti.

12+