Pirmdiena, 10. oktobris

2. sērija

Otrā diena nometnē Bastianam sākas ar dažu līdzņemto lietu atdošanu trenerim Džo, lai palielinātu pārbaudījuma grūtības pakāpi. Bet, ņemot vērā, ka uguns iekuršana ar kramu vien jau vakar izrādījās par grūtu, šodien ir jāturpina arī apgūt šo prasmi. Tomēr tas nav vienīgais izaicinājums, jo nākamajā naktī Bastianam nebūs iepriekšējās nakts drošā patvēruma – telts un guļammaisa vietā šonakt guļvieta būs jāveido no zariem un skujām.

Otrdiena, 11. oktobris

3. sērija

Trešo dienu savvaļā Bastians sava trenera Džo uzraudzībā velta tīra ūdens iegūšanai, nojumes labiekārtošanai un uguns aizdegšanai ar jaunu vai, pareizāk sakot, visvecāko zināmo metodi – koku berzēšanu. Tas prasa ne tikai fizisku piepūli, bet arī emocionālo noturību, jo šis paņēmiens nesola ātru un vieglu rezultātu. Bastianam nākas arī mācīties no iepriekšējās dienas kļūdām nojumes materiālu izvēlē, jo par tām viņš samaksāja dārgu cenu – savu vērtīgo naktsmieru.

Trešdiena, 12. oktobris

4. sērija

Ceturtās dienas tēma izdzīvošanas apmācības nometnē ir pārtika un veselība. Treneris Džo neaprobežojas ar teorētiskiem izklāstiem, bet liek savam skolniekam Bastianam patiešām iejusties kāju salauzuša cietušā lomā, kā arī dod viņam nogaršot daudzus mežā sastopamus augus, no kuriem daži ir patiesi nāvējoši. Bet vai Bastians, tos košļājot, jau ir par to informēts?

Ceturtdiena, 13. oktobris

5. sērija

Piektajā sērijā Bastians atklāj vairākas vietas, kur brīvā dabā iegūt izdzīvošanai vissvarīgāko – ūdeni, kas gan ne vienmēr līdzinās tam, ko viņš ir pieradis dzert no ūdens krāna, tāpēc līdz ar ūdens iegūšanas prasmēm ir jāattīsta arī tā attīrīšanas iemaņas. Šajā dienā treneris Džo sniedz arī īsu, bet ļoti praktisku mācību stundu pretsāpju medikamentu izgatavošanā, kas lieti noder Bastiana stīvajiem kauliem pēc četrām uz zemes pavadītām naktīm. Dienas noslēgumā ir laiks nogaršot ko jaunu no mātes dabas veltēm – pašķertas zivis!

Piektdiena, 14. oktobris

6. sērija

Sestajā sērijā notiek Bastiana nometnes labiekārtošana, no akmeņiem un māliem uzmūrējot krāsni-kūpinātavu. Savukārt no kārklu klūgām tiek pīta grozam līdzīga konstrukcija, kuras nosaukumu un pielietojumu treneris Džo savam skolniekam vēl neizpauž. Darbi iet no rokas, un šajā dienā tiek izgatavoti vēl vairāki mūsu ikdienā pašsaprotami, veikalā nopērkami, bet Bastianam – smagā darbā paša rokām izgatavojami priekšmeti. Diemžēl prieku par dienā paveikto aizēno nakts grūtības.

12+