Pirmdiena, 10. oktobris

1. sērija

Upes krastā tiek atrasts vīrieša līķis, kas sacirsts gabalos un iecementēts klučos. Viens no lieciniekiem ir bijušais 4. iecirkņa detektīvs Lems. Detektīvs Mērdoks cenšas sastrādāties ar jauno patologanatomu dakteri Frānsisu, tomēr starp viņiem valda pārāk liela savstarpēja nepatika. Mērdoks pat nolemj lūgt padomu dakterei Ogdenai.

Otrdiena, 11. oktobris

2. sērija

Mērdoks izmeklē kaprāļa Džozefa Fraiera slepkavību. Drīz tiek atrasti miruši vēl divi viņa dienesta biedri. Pulkvedis Heivuds un majors Kols apgalvo, ka mācībās Āfrikā vienības kareivji saslimuši ar bīstamu infekcijas slimību, tomēr Mērdokam rodas aizdomas, ka tur slēpjas kas vairāk.

Trešdiena, 12. oktobris

3. sērija

Naktī kāds izdemolējis 4. iecirkņa telpas, bet Mērdoks paziņo, ka steidzami dodas atvaļinājumā, jo jānokārto kāda privāta lieta, tāpēc šo izmeklēšanu uztic Krebtrijam. Izrādās, Ogdena lūgusi viņa palīdzību, lai Bufalo izmeklētu kāda zēna nāvi, kas viņai šķiet aizdomīga. Ogdena viņam paziņo, ka ir saderinājusies.

Ceturtdiena, 13. oktobris

4. sērija

Savā guļamistabā ir nogalināts Pērsivals Dženkinss. Ielaušanās nav notikusi, tāpēc aizdomās tiek turēti visi ģimenes locekļi un nama kalpotāji. Džūlija ir ieradusies Toronto, lai iepazīstinātu savus tuviniekus ar Dārsiju. Izrādās, viņas ģimene ir pazīstama ar Dženkinsiem. Tā kā dakteris Frānsiss ir aizgājis, viņa un Dārsijs ir gatavi pārcelties uz Toronto, lai viņa varētu atgriezties vecajā darbā.

Piektdiena, 14. oktobris

5. sērija

No viesnīcas pazūd Monika Puarjē, kura ieradusies Toronto no Francijas, lai apciemotu māsu Sofiju. Viņas tēvs noalgo inspektoru Gijomu, lai iesaistās viņas meklēšanā. Mērdoks uzskata, ka jaunās sievietes fotogrāfija palīdzētu darbā, un izdomā veidu, kā Puarjē kungs to varētu atsūtīt no Francijas, neizmantojot pastu. Brekenrīdam piedāvā piedalīties domes vēlēšanās.

12+