Pirmdiena, 10. oktobris

102. sērija

Debitantu balle, ko Elisa tik ilgi gaidījusi, nenorit tā, kā viņa bija cerējusi. Balle ir izgāzusies, un viņa vaino savas māsas. Tā kā Selijas terapija pagaidām nedot gaidīto rezultātu, dakteris Urive nolemj izmantot jaunu un modernu metodi – elektrošoku. Bernardo rodas aizdomas, ka fabrikā notiek nelegāli darījumi, un viņš savas bažas uztic Diānai. 

Otrdiena, 11. oktobris

103. sērija

Petra nejauši atklāj Karolīnas noslēpumu un nolemj to izmantot pret viņu. Tikmēr Rodolfo kādā atklātības brīdī izstāsta savam draugam Salvadoram, ka Lojgorri bankai draud nopietni finansiāli sarežģījumi. Elisa nespēj norīt rūgtumu par neizdevušos balli un nolemj atriebties savām māsām. 

Trešdiena, 12. oktobris

104. sērija

Hermans uzzina, ka Adela cietumā saslimusi ar stingumkrampjiem. Māsas Silvas atkal izmisīgi meklē iespēju izpirkt Adelu no cietuma, taču viņām nepieciešama Elisas palīdzība. Tikmēr Luiss bīstas, ka zaudēs Fransiskas draudzību, ja viņa uzzinās, ka viņš mēģinājis izjaukt viņas koncertus kafejnīcā, taču Antonija un Enrike piedāvā viņam darījumu.

Ceturtdiena, 13. oktobris

105. sērija

Elisa pierunā donu Rikardo iegādāties viņas mātes gleznu un tādējādi sagādāt naudu Adelas galvojumam. Redzot, ka Bernardo un Petra kļūst arvien tuvāki, Migels nespēj novaldīt greizsirdību un dodas brīdināt Petras tēvu. Donja Doloresa izgudro viltīgu plānu, kā glābt Lojgorri banku no nepatikšanām. 

Piektdiena, 14. oktobris

106. sērija

Izveseļojusies un atgriezusies mājās, Adela visu enerģiju velta tam, lai izbeigtu strīdus māsu vidū, tomēr tas nav viegls uzdevums. Salvadors mēģina pārliecināt Rodolfo, lai viņš sadarbotos ar donu Rikardo un atmazgātu no opija tirgošanas iegūto naudu. Tikmēr Diāna un Bernardo apņēmīgi cenšas izdibināt, kādas nelikumības notiek fabrikā. Taču, kad parādās kāds ciemiņš no pagātnes, Diāna novirzās no sava mērķa. 

12+