• Pirmdiena, 2020. gada 6. jūlijs
  • Vārda diena: Anrijs, Arkādijs
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

10. novembra «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Rakstnieks Marks Tvens reiz teica, ka drosmīgs cilvēks ir nevis tas, kuram nav baiļu, bet gan tas, kurš tās pakļauj. Šodien izaugsmes treneri, psihologi un garīgie skolotāji daudz runā par to, ka vajag pārvarēt bailes un izrauties no stagnācijas un rutīnas, kas, iespējams, pārņēmusi cilvēka dzīvi. Novērojumi rāda, ka jaunākā paaudze drosmīgāk pieņem jaunus izaicinājumos, vecākajai ar to ir grūtāk.

Raidījumā saruna ar integrālo dzīvesstila treneri, drosmes treneri Agniju Šmiti un Latvijas Kristīgās studentu brālības vadītāju Ulvi Kravali par to, vai staigāšana pa oglēm un lēkšana ar izpletni ir drosmes rādītājs. Kāpēc bailes ir arī cilvēku saudzējoša emocija? Kas vairo drosmi mesties nezināmajā, ja saproti, ka dzīve nav tāda, kā gribētos?

Videostāsts par zāļu sievu Līgu Reiteri, kas ir arī pirtniece, tradīciju un ventiņu tautas tērpa pārzinātāja, vainagu pinēja un lieliska skolotāja. Šoreiz Līgas padomi un pārdomas par augiem rudenī, par izvēles un pieredzes nozīmi, līdzībām, valodu, dziedāšanu un mīlestību.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs