OHL. HK "Kurbads" - HK "Zemgale/LLU"

Par Kurbads un Zemgale LLU komandu spēli stāsta Raimonds Gekišs.

Pēdējā savstarpējā spēlē, pirms trim dienām, starp «Kurbads» un «Zemgale/LLU» negaidītu uzvaru izcīnīja jelgavnieki. Tāpēc varēja gaidīt nepiekāpīgu spēli no Rumbulas hokejistiem. Tomēr aukstu dušu, jau trešajā minūtē saņēma mājinieki – Rustams Begovs izvirzīja vadībā Zemgali. Trešdaļas vidusdaļā Edgars Brancis izlīdzināja rezultātu. Tomēr otrā perioda sākumā «Kurbads» aizsardzība minūtes laikā nenoturēja divus jelgavnieku uzbrukumus – vispirms precīzs bija Aleksandrs Pavļenko, bet mirkli vēlāk Begovs guva savus otros vārtus spēlē un pirms pēdējām 20 minūtēm vadībā «Zemgale/LLU» - 3:1. Realizējot skaitlisko vairākumu Krišjānis Rēdlihs atguva vienus vārtus, bet pēc līdzīga scenārija jelgavnieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Intriga neizplēnēja. Kurbads atbildēja ar precīzu Zemberga metienu un minūti pirms pamatlaika beigām Brancis panāca neizšķirtu – 4:4. Gandrīz viss papildlaiks aizritēja bez bīstamiem uzbrukumiem. Tomēr piecas sekundes pirms tā beigām – Lauris Rancevs nodrošināja Kurbadam panākumu.

Intervija - Lauris Rancevs, HK «Kurbads» uzbrucējs

Izcīnītais panākums «Kurbadam» ļāva nostiprināties turnīra tabulas trešajā vietā. Līderiem «Olimp» ir četriem punktiem vairāk, kamēr otrajā vietā esošie liepājnieki atrodas četrus punktus priekšā.