Otrdiena, 11. janvāris

1. sērija

Mērdoks ir pametis darbu policijā un pārcēlies uz Jukonu, lai meklētu zeltu. Kad viņš uzzina, ka viņa viesnīcas īpašnieci Braianta kundzi apsūdz slepkavībā, viņš nespēj palikt malā un sāk izmeklēšanu. Tikmēr Toronto Brekenrīds ļauj Krebtrijam izmēģināt spēkus kā detektīvam, bet daktere Ogdena pieņem sev jaunu mācekli – Emiliju Greisu.

Trešdiena, 12. janvāris

2. sērija

Toronto notiek ikgadējais Oranžās ložas gājiens. Tam sākoties, tiek šauts uz mēru Hopkinsu, taču it kā nejauši trāpīts domniekam Haidelam, kurš ir protestants. Visi pierādījumi norāda, ka vainīgi ir īru katoļi. Tomēr Krebtrijs izsaka versiju, ka varbūt īstais motīvs nemaz nav saistīts ar ticības lietām. Ogdena nolemj sākt pati savu ārstes praksi.

Ceturtdiena, 13. janvāris

3. sērija

Toronto notiek Ēģiptes artefaktu ekspozīcija, kuras laikā ir paredzēts atvērt nezināmās princeses sarkofāgu. Vienlaikus sākas Krebtrija pirmās grāmatas “Faraonu lāsts” pārdošana. Kad vairāki ar ekspozīciju saistītie cilvēki mirst, Krebtrijs ir pārliecināts, ka tas ir valdnieces Maatas lāsts. Šī versija aizrauj arī detektīvu Mērdoku, taču viņš meklē lāsta izskaidrojumu.

Piektdiena, 14. janvāris

4. sērija

Pītera Milna paklāju veikalā notiek sprādziens, kurā nejauši cieš arī Higinss un Krebtrijs. Tā kā kaimiņi necieta Milnu ne acu galā, šķiet, ka vainīgais jāmeklē starp viņiem. Taču iecirknī pēkšņi ierodas Terenss Maierss. Viņš uzskata, ka spridzināšanu sarīkojis anarhistu grupējums un ka tas ir tikai sākums. Maierss nolemj, ka viņam un Mērdokam tajā jāiefiltrējas.

12+