• Trešdiena, 2020. gada 3. jūnijs
  • Vārda diena: Ineta, Inta, Intra
  • Rīgā +15.5°C, - vējš 0m/s, 756mm Hg, 61%
LSM Bērnistaba

«Aklā mīla» 99. - 103. sērija

Aklā mīla

Pirmdiena, 11. februāris

99. sērija

Paulino ierakstu studijā nejauši satiek Vanesu un saprot, ka demo ierakstu bija noorganizējusi viņa. Abi jūt, ka vairs nevar viens bez otra un pavada nakti kopā.  Paulino pārrodas mājās un stāsta Jolandai, ka ir bezgala laimīgs un paliks kopā ar Vanesu. Anita noklausās un vēlāk paziņo Paulino, ka ir stāvoklī.  Isauro nepieņem Marinas vienošanās piedāvājumu. Luiss apsola, ka cīnīsies ar zobiem un nagiem, lai Isauro nevarētu Marinai atņemt Rafaelu. Susana lakstojas ap Luisu.

Otrdiena, 12. februāris

100. sērija

Angustjasa atnāk ātrāk no tirga un pamana, ka Luiss iziet no Susanas istabas. Pēc tam viņa noklausās, kā Luiss aicina Susanu uz viesnīcu, un brīdina Prudensiju, bet Prudensija netic, ka Luiss varētu viņu krāpt. Paulino atklāj Vanesai, kas noticis, un Vanesa pasaka, ka viņa pienākums ir palikt kopā ar Anitu, un nekādi Paulino iebildumi nelīdz. Arī Baldomero, Margarito un Čoles kundze kundze mudina Paulino precēt Anitu.  Tiesnesis izniedz Isauro atļauju tikties ar dēlu. Isauro ar savu advokātu un policiju gaida Marinu pie  Okaransu nama un atņem viņai mazuli. Rikardo dodas meklēt Isauro uz viņa māju, bet tur viņa nav.  Luiss viņu neatrod arī tuvējos parkos, kurp Isauro bija teicies iet. Marina ir dziļā izmisumā.

Trešdiena, 13. februāris

101. sērija

Isauro aicina Marinu uz tikšanos, taču piekodina nākt vienai. Susana pārliecina Sakariasu piedalīties jaunā afērā. Marina pasaka Luisam, ka pieņems viņa uzvārdu, jo tad tiesā viņu uztvers nopietnāk. Isauro atgriežas slimnīcā un lūdz, lai dakteris Samudio viņu operē. Vanesa atzīstas Luisam, ka atradusi darbu Gvadalaharā. Prudensija uzzina, ka Luisam ir dēka ar Susanu, un paziņo, ka vēlas šķirties.

Ceturtdiena, 14. februāris

102. sērija

Prudensija aiziet no mājām un apmetas pie Marinas. Gan Marina, gan Alberto viņu atbalsta. Ana ir gatava sareģistrēties tāpat, jo tuvējās baznīcas ir aizņemtas līdz mēneša beigām, bet Soledada iebilst. Susana un Sakariass ir dabūjuši savu komisijas naudu un bēg projām. Marina paziņo Luisam, ka pieņems viņa uzvārdu tikai tad, ja viņš izšķirsies no Prudensijas un atdos to, kas pieder viņai.

Piektdiena, 15. februāris

103. sērija

Paulino dodas pie Vanesas uz Alberto dzīvokli. Paulino saka, ka pildīs savu pienākumu pret Anu, bet no Vanesas neatteiksies. Visi atbalsta Prudensijas lēmumu šķirties no Luisa un nosvin Marinas un Basana saderināšanos. Marina pasaka Alberto, ka viņa precēsies ar Basanu. Alberto jautā, vai Marina tiešām Basanu mīl. Ana uztraucas, ka Paulino neatbild uz viņas zvaniem. Luiss atgriežas savā tukšajā mājā un liek Ortensijai pagatavot vakariņas, bet viņa paziņo, ka aiziet no darba. Alberto vēlas dzirdēt no Marinas, ka viņu attiecībām vairs nav nākotnes, lai varētu dzīvot tālāk. Basans ierodas Alberto dzīvoklī un pieprasa viņam turēties pa gabalu no Marinas.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Aklā mīla» 109. - 112. (nosl.) sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 104. - 108. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 94. - 98. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 89. - 93. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 84. - 88. sērija

Aklā mīla