• Trešdiena, 2020. gada 29. janvāris
  • Vārda diena: Valērijs, Aivars
  • Rīgā +1.8°C, D vējš 1.3m/s, 747mm Hg, 87%
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 820. - 824. sērija

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 11. februāris

820. sērija

Nataša ir šokā, izdzirdot Mihaela atzīšanos: Mihaels lūdz Natašai nestāstīt nevienam par notikušo. Džesikai iepatīkas Viktors, viņa nolemj puisi savaldzināt. Andrē un Hildegarde pierunā Verneru piekāpties Kristofa prasībai, lai Alfonss varētu atgriezties darbā. Romija cenšas iegūt darbavietu "Firstenhofā”, bet saņem atteikumu; tikai nejaušs gadījums paver viņai durvis uz viesnīcas virtuvi.

Otrdiena, 12. februāris

821. sērija

Kristofs plāno uzdāvināt Alīsijai kāzās dārgu dāvanu, Verners nolemj, ka viņš grasās atmazgāt Beatrisei nozagto naudu un sāk Kristofu novērot. Džesika pamana, ka Viktoru un Alīsiju saista tuvākas jūtas. Mihaels un Nataša nolemj neatklāt Fabiānam viņa iespējamo saistību ar slepkavību. Nils priecājas, kad Tīna piedāvā viņam pagatavot kopā vakariņas, bet vakars neizdodas kā iecerēts.

Trešdiena, 13. februāris

822. sērija

Kristofs nolemj izrunāties ar Borisu un uzaicina viņu uz kopīgu makšķerēšanu, Boriss baidās, ka Kristofs var atklāt viņa noslēpumu. Alīsija pieķer Andrē okšķerējam savā istabā, Verners viņai paziņo, ka Beatrises slepkava ir Kristofs: Alīsija prasa Kristofam paskaidrojumu. Viktors lūdz Džesikai samazināt savus izdevumus, viņa izrāda sapratni. Hildegarde lūdz Andrē pieņemt Romiju darbā viesnīcas virtuvē.

Ceturtdiena, 14. februāris

823. sērija

Viktors ignorē Džesikas tuvināšanās mēģinājums un sameklē viņai citu terapeitu, Džesika nevēlas pamest «Firstenhofu» un simulē sāpes; vēlāk Alīsija viņu slimnīcā izmeklē un konstatē Džesikai nopietnu kaiti. Kristofs ir pārsteigts, uzzinot, ka Boriss un Tīna ir pāris. Melija atgriežas no Japānas, Andrē apsola pagatavot viņai un Zonnbīhleriem japāņu ēdienus, diemžēl tas neizdodas, kā Andrē ir iecerējis; Romija dod Andrē labu padomu.

Piektdiena, 15. februāris

824. sērija

Kristofs nolemj palīdzēt Romijai un sarunā viņai darbavietu Augsburgā, Romija sāk gatavoties darba intervijai. «Firstenhofā» ierodas Alīsija brālis Pauls, puisis nolēmis piedalīties netālu rīkotajās triatlona sacensībās. Džesika ir satriekta par savu diagnozi, Alīsija ierosina veikt tālākus izmeklējumus; Viktors jūtas vainīgs Džesikas nelaimē un apsola viņu atbalstīt. Andrē blēdīšanās ar japāņu ēdienu sarūgtina Meliju, viņa novēršas no Andrē.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!