• Trešdiena, 2020. gada 27. maijs
  • Vārda diena: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 772mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 11. februāris

V.I.P.

Mileniāļu paaudzes cikls nupat jau piedzīvo savu spēles finālu. Būsim redzējuši, dzirdējuši un vērtējuši, kā jaunieši tiek galā ar āķīgiem un asprātīgiem jautājumiem, ko uzdos Uģis Joksts. Šis fināls apliecinās paaudzes vēlmi nepadoties, būt ieinteresētiem pareizajās atbildēs un, protams, vēlmē cīnīties līdz galam. Finālspēlē piedalīsies kapteiņu Miķeļa Dāvida Rikveiļa un Kārļa Berga komandas.

Dalībnieki:

Miķelis Dāvids Rikveilis, komandas kapteinis. Latvijas Universitātē studē ģeogrāfiju un māca to jauniešiem Jauno ģeogrāfu skolā, interešu loks - no mākslas vēstures līdz bioloģijai. Uzskata, ka cilvēkam ir tiesības ne tikai zināt, bet arī ceļot, tādēļ ved ārzemju viesus pa Baltijas valstīm. Patīk improvizēt.

Līva Kukle, kapteiņa draugs. Valodniece ar eksakto domāšanu. Pabeigusi gan bioloģijas klasi, gan divas reizes mūzikas vidusskolu - klavieru un arī ērģeļu kursā. Studē  angļu filoloģiju, vada radio „Naba“ raidījumu «Studentu pietura», reizēm raksta grāmatu recenzijas, mēdza debatēt, piedalās brīvprātīgajā darbā un izmanto katru iespēju apgūt ko jaunu.

Morics Roberts Mūrnieks, kapteiņa draugs. Studē un māca ģeogrāfiju. Interešu un aizraušanos ir daudz, nopietnākās-tautas deju ansamblis «Ogre», studentu koorporācija «Patria» un Jauno ģeogrāfu skola. Piedalās komandu un individuālās erudīcijas spēlēs un pats veido daudzpakāpju jautājumus.


Kārlis Bergs, komandas kapteinis, studējis multimediju komunikācijas fakultātē Rīgas Stradiņa universitātē, jau piekto gadu strādā kā dzīvās translācijas režisors dažādiem pokera turnīriem. Vectēvs bija liels erudīcijas spēļu entuziasts, agrāk veidojis spēles dažādiem ģimenes saietiem, tagad to dara Kārlis.

Roberts Jumiķis, studējis Rīgas Tehniskajā universitātē, projektē gāzes slēgumus. Labas zināšanas sporta un ģeogrāfijas jautājumos, rīko pārgājienus un aktīvās atpūtas pasākumus draugiem. Liels seno karšu piekritējs un pazudušu vietu Latvijā meklētājs.

Madlēna Vahere, ieguvusi bakalaura grādu sabiedriskajās attiecībās, šobrīd studē maģistrantūrā starptautiskās attiecības un diplomātiju Rīgas Stradiņa universitātē, strādā par konsultanti komunikācijas jautājumos Tiesībsarga birojā. Vaļasprieki - peldēšana un aktivitātes dabā. Ļoti patīk sēņot, apmeklēt kultūras pasākumus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 1. jūnijs

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts 3

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 25. maijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts 2

V.I.P.