Baltijas handbola līga "Tenax Dobele" - "Polva Serviti"

Baltijas handbola līgā šodien vērtīgu panākumu guva “Tenax Dobele” handbolisti. Savā laukumā pārspēja grupas līderi “Polva Serviti”. “Tenax Dobele” sastāvā iztrūka tikko izoperētā Emīla Kurzemnieka, toties rindas papildinājis pieredzējušais Egils Politers. Laukuma saimnieki jau ar pirmajām minūtēm lika saprast visiem, ka uzvaru neatdos un diezgan ātri ieguva 5 vārtu pārsvaru. Dobeles vārtos lieliski darbojās Artūrs Kuģis, kurš neitralizēja daudzus igauņu metienus. Puslaiks beidzās 15-9 “Tenax Dobele” labā. Otrajā puslaikā varēja gaidīt, ka Serviti handbolisti mēģinās kaut ko mainīt, bet nekas tāds nenotika. Gluži pretēji – rezultāts joprojām auga par labu mūsējiem. 10 minūtes pirms spēles beigām jau bija +10 “Tenax Dobele”. Viss bija izšķirts. Dobele svinēja vērtīgu uzvaru ar 28-18.

Intervija - Artūrs Kuģis, Tenax Dobele vārtsargs

Pēc šīs uzvaras “Tenax Dobele” grupā sev nodrošināja otro vietu aiz Polva Serviti. Un tagad gaidīs savus pretiniekus izslēgšanās kārtā no otras grupas.