Latvijas futbola Virslīgas spēle "Valmiera FC" - "RFS"

Sezonas pirmā spēle starp divu pēdējo gadu valsts čempioniem – Valmieru un RFS izvērtās ziemas laika apstākļu ietekmēta, jo jau pirms spēles sāka snigt. Tas lielā mērā arī noteica cīņas raksturu. Lai arī jau pirmajās minūtēs vairāk uzbruka rīdzinieki un Jānim Ikauniekam pat bija labs moments, kopumā dominēja haotiska cīņa ar futbolistu slīdēšanu pa laukumu un kritieniem, ko noteica slidenais segums. Puslaika noslēgumā viena izdevība radās arī valmieriešiem. Pēc pārtraukuma snigt sāka arvien vairāk, tāpēc spēle vairākkārt tika pārtraukta, lai no sniega attīrītu vismaz laukuma līnijas. Arī šādos apstākļos RFS izdevās radīt vairākas izdevības, taču laukuma saimniekus glāba venecuēliešu vārtsargs Karlos Olsess. Labākā epizode bija puslaika vidū, kad Stefans Paničs trāpīja pa vārtu stabu. Pārējos gadījumos atkal lieliski darbojās jau minētais Olsess. Cīņas beigās arī Valmieras klubs centās izraut uzvaru, taču pietrūka precizitātes. Spēle beidzās tāpat kā sākās neizšķirts 0-0. Var teikt, šoreiz uzvarēja sniegs, kas apspēlēja abas komandas.

Intervija - Daniels Balodis, “Valmiera FC” kapteinis

Piebildīsim, ka šogad Virslīgā cīnīsies 10 komandas, kas aizvadīs četru apļu turnīru, tas ir, 36 spēles.