Latvijas čempionāts hokejā. 3.finālspēle. HK Olimp/Venta 2002 - HK Zemgale/LLU

Turpinās Latvijas hokeja čempionāta finālsērija. Šodien Olimps Venta un Zemgale LLU trešais duelis. Sērija pārcēlusies un Piņķiem – Olimpa mājvietu.

Jelgavnieki jau atkal neizmantoja vairākumu un laukuma saimnieki nekavējoties atbildēja ar vārtu guvumu. Pēc lieliskas komandas sadarbības Rihardu Cimermani pārspēja Maksims Širokovs. Olimps turpināja uzbrukt, bet perioda izskaņā Zemgale atkal nespēja realizēt vairākumu. Arī otro trešdaļu Zemgale sāka ar vairākumu, bet rezultātu izlīdzināt tā arī nespēja – Olimpa aizsardzība joprojām bija nesalaužama. Neiztika arī bez asumiem, kas beidzās ar abpusēju noraidījumu. Rezultātu Zemgale tomēr izlīdzināja un tas notika realizējot lielo vairākumu – pie vārtiem īstajā vietā un laikā bija Aleksandrs Novikovs. Olimps turpināja uzbrukt un panāca savu – Zemgale kļūdījās aizsardzībā un Kirils Galoha panāca 2 pret 1, bet sešas minūtes vēlāk pēc Krista Apsīša piespēles pret apmali pretuzbrukumu noslēdza Edijs Brahmanis – 3:1. Zemgalei beigās bija iespēja, bet atkal slikta spēle vairākumā un zaudējums. Sērijā Olimps tagad panācis graujošo 3 pret 0. Iespējams sērijas pēdējais mačs otrdien 19.30 arī LTV7 ēterā.