• Svētdiena, 2020. gada 9. augusts
  • Vārda diena: Madara, Genoveva, Genovefa
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 11. maijs

V.I.P.

Šoreiz spēles ieraksts ir noticis apstākļos, kas diktē zināmas pārmaiņas. Katrā komandā spēlē divi dalībnieki, kurus šķir 2 metru distance. Uģis Joksts aicina baudīt pirmdienas vakaru kopā ar divu muzeju komandām. Igors Ziemelis ir kapteinis Latvijas Etnogrāfiskā muzeja komandai, Zigmārs Gailis ir direktors un kapteinis Daugavas muzejam.

Dalībnieki:

Zigmārs Gailis, komandas kapteinis un Daugavas muzeja direktors. Vēstures interesents jau kopš bērnības, kuru saista gan lielie vēsturiskie procesi, gan «mazo» lietu vēsture. Brīvajā laikā aktīvs orientierists, dabas baudītājs un Latvijas apceļotājs. Ir pārliecināts, ka Latvijā ir vēl daudz aizmirstu un apslēptu vietu, kur nav sanācis paviesoties.

Lilita Vanaga, vēsturniece, nākas pētīt visdažādāko tematiku publikāciju un izstāžu veidošanai, arī meklēt un saglabāt liecības par «mazo vietu» lielo vēsturi. Interesē avotos atrodamo faktu daudzveidība un to saglabāšanās vai izzušana vēlāko paaudžu vēsturiskajā atmiņā. Prieks un arī palīgs darbā ir ceļojumi, velosipēds, fotoaparāts, došanās dabā.


Igors Ziemelis, komandas kapteinis. Bērnību pavadījis Zaķusalā. Nofilmēts filmā «Ābols upē». Izmācījies par elektronu skaitļojamo ekspluatācijas un remonta mehāniķi un par teātra un kino aktieri Jaunatnes teātra kursā, teātrī strādājis līdz tā likvidācijai. Dzīves piedzīvojumi turpinājušies ceļojumu aģentūrā «Impro» kā gidam, bet nu jau devītais gads rit Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.

Inga Murāne, dzimusi un augusi Rundāles novada Svitenē. Grāmatvede Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Aktīva, dzīvespriecīga, mīl dzīvi un cilvēkus, nedaudz avantūriste. Patīk lasīt, ceļot, uzskata, ka dzīvojam ļoti skaistā zemē. Dzīvo Rīgā, bet sapņu dzīves vieta ir lauki. Prieku sagādā ēst gatavošana.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.