• Svētdiena, 2020. gada 9. augusts
  • Vārda diena: Madara, Genoveva, Genovefa
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

Dalībnieki:

Zigmārs Gailis, komandas kapteinis un Daugavas muzeja direktors. Vēstures interesents jau kopš bērnības, kuru saista gan lielie vēsturiskie procesi, gan «mazo» lietu vēsture. Brīvajā laikā aktīvs orientierists, dabas baudītājs un Latvijas apceļotājs. Ir pārliecināts, ka Latvijā ir vēl daudz aizmirstu un apslēptu vietu, kur nav sanācis paviesoties.

Lilita Vanaga, vēsturniece, nākas pētīt visdažādāko tematiku publikāciju un izstāžu veidošanai, arī meklēt un saglabāt liecības par «mazo vietu» lielo vēsturi. Interesē avotos atrodamo faktu daudzveidība un to saglabāšanās vai izzušana vēlāko paaudžu vēsturiskajā atmiņā. Prieks un arī palīgs darbā ir ceļojumi, velosipēds, fotoaparāts, došanās dabā.

Igors Ziemelis, komandas kapteinis. Bērnību pavadījis Zaķusalā. Nofilmēts filmā «Ābols upē». Izmācījies par elektronu skaitļojamo ekspluatācijas un remonta mehāniķi un par teātra un kino aktieri Jaunatnes teātra kursā, teātrī strādājis līdz tā likvidācijai. Dzīves piedzīvojumi turpinājušies ceļojumu aģentūrā «Impro» kā gidam, bet nu jau devītais gads rit Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.

Inga Murāne, dzimusi un augusi Rundāles novada Svitenē. Grāmatvede Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Aktīva, dzīvespriecīga, mīl dzīvi un cilvēkus, nedaudz avantūriste. Patīk lasīt, ceļot, uzskata, ka dzīvojam ļoti skaistā zemē. Dzīvo Rīgā, bet sapņu dzīves vieta ir lauki. Prieku sagādā ēst gatavošana.

Komentāri (2)

LTV1VIP
Daugavpils teātra komanda startēja 30.03 VIP ( LTV arhīvā to var noskatīties), M.Čehova Krievu teātra komanda spēlei bija gatava, bet divas dienas pirms ieraksta atteica, jo nevēlējās riskēt COVID19 notikumu gaismā, kas tikko bija apstiprināta arī LV. Tā mūs glāba JRT ar savu komandu. Tomēr mums ir iecere atkal nākamgad organizēt līdzīgu turnīru un Krievu Drāmas teātris jau apstiprinājis, ka komanda būs. Valmieras teātris ir iepriekš spēlējis vairākkārt un šoreiz nevarēja nokomplektēt komandu.
Gita Morris Vāgenheima
Paga! - Kāpēc teātru turnīrā izpalika Daugavpils un Rīgas Krievu teātri? Un, ja nemaldos, arī Valmieras teātris?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.