• Trešdiena, 2020. gada 30. septembris
  • Vārda diena: Menarda, Elma, Elna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Brāļi Reizenbergi saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Dundagas vidusskolā vairākus gadus kora nebija vispār, taču jaunieši tik ļoti gribēja piedalīties Dziesmu svētkos, ka devās pie skolotājas un pieprasīja kora izveidošanu. Skolotāja Dace bijusi viegli pierunājama, un jaunizveidotais koris XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem sagatavojās gada laikā. Šie pirmie svētki un pieredze Mežaparka estrādē jauniešiem likusi saprast, ka svētki ir tikai tad, ja visi šie tūkstoši ir gatavi kopā iet uz vienu mērķi un darīt to no sirds.

Nu korim pievienojušies arī Andris un Inguss Reizenbergi, kuri gandrīz visu laiku apgūst ko jaunu – viņi ne tikai pirmoreiz dzied korī, bet apgūst arī mūzikas instrumentu spēli, un nupat kopā vadījuši Dundagas vidusskolas 12. klases izlaidumu. Koris viņus raksturo kā ļoti enerģiskus, apveltītus ar spēju radīt jautrību un patīkamu atmosfēru sev apkārt. Koris lepojas ar abiem brāļiem, kas daudz sasnieguši saviem spēkiem, un, lai cik aizņemti arī nebūtu, nekad neaizmirst par dzimto Dundagu un turienes cilvēkiem.

Iespējams, brāļi starp mēģinājumiem un pēc Dziesmu svētku drudža pievienosies korim arī kādā volejbola mačā vai uzdejos tautas dejas. Inguss saka, ka katru reizi, iedomājoties par „Lai top!”, jūt skudriņas vēderā, savukārt Andris cer saņemt pozitīva adrenalīna devu. Tiekamies jau šo svētdien, 21.20!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!