• Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
  • Vārda diena: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
  • Rīgā skaidrs, +25 °C, D/DA vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 47. - 51. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 11. jūnijs

47. sērija

Benito atzīstas Adalhisai, ka slepus dod mammai zāles. Viņa piekrīt palīdzēt, taču Fredesvinda atklāj viņu plānu. Sofija ierodas Mehiko un turpina Ramona meklējumus. Viņa ieraksta viņam vēstījumu radio. Osvaldo aizliedz uzturēties augstskolas teritorijā, kamēr notiek izmeklēšana saistībā ar anonīmo vēstuli. Veronika izzog dokumentus no Margaritas kabineta. Hulio uzaicina Huanu noskatīties filmu. Atgriežoties viņš viņu noskūpsta.

Otrdiena, 12. jūnijs

48. sērija

Benito stāsta Luisai, ka Fredesvindai laikam bijis insults. Lai spētu ar viņu sazināties, viņš sāk mācīties angļu valodu. Hulio uzstājīgi sūta Huanai īsziņas un puķes, taču Huana nejūtas pārliecināta par viņa jūtām. Pazudušo dokumentu dēļ Margarita zaudē tiesā. Porfirio paziņo biroja darbiniekiem, ka visus pārbaudīs ar melu detektoru. Andrea piekrīt būt Santjago meitene. Lai tiktu pie mašīnas, Osvaldo prasa naudu Emilijai un Hulio. Ramons izdzird radio Sofijas vēstījumu.

Trešdiena, 13. jūnijs

49. sērija

Ramons radio izdzird viņam adresēto Sofijas vēstījumu, bet nolemj neatsaukties. Favjola rezervē laiku precībām ar Ramonu, bet to noklausās Agustins un vēlāk izstāsta Fransisko. Hulio apgalvo Huanai, ka ir viņā iemīlējies, un uzdāvina ķēdīti ar kulonu H burta formā. Huana atbild, ka viņi esot pārāk atšķirīgi, bet kļūst pielaidīgāka. Osvaldo nopērk sev jaunu automašīnu. Porfirio apņemas noskaidrot, kurš viņa birojā nodarbojas ar sabotāžu. Favjola lūdz būt Andreu par laulību liecinieci. Pie Huanas ierodas Pedro un viņu bildina. Fransisko samaksā Dario, lai viņš sagūstītu Ramonu un uz kādu laiku aizvestu viņu prom no Mehiko. Margarita, Sofija un Favjola sastopas lielveikalā. Ramons un Favjola ir nokārtojuši visas formalitātes, lai varētu apprecēties. Horhe redz, kā Andrea skūpstās ar Santjago. Sara uzaicina Horhi uz kādu dzimšanas dienas ballīti. Sofija uz ielas pamana Ramonu, bet viņš aizbrauc, Sofiju neredzējis.

Ceturtdiena, 14. jūnijs

50. sērija

Sofija nolemj meklēt Ramonu pēc viņa mašīnas numura. Dario piesaista Čirku Ramona sagūstīšanas plānam. Favjola saka, ka Ramons nedrīkstot redzēt viņas kāzu kleitu, jo tas nesot nelaimi. Luisa dodas uz karaoki kopā ar Finito un viņu noskūpsta, lai gan vēlāk pati to vairs neatceras. Luisa izstāsta Dalijai, ka jau piecus gadus ir kopā ar Benito. Dalija pieprasa Benito paskaidrojumus. Uzzinājis, ka Luisa ir izklaidējusies kopā ar Finito, Benito nolemj viņu pamest. Andrea ir sašutusi par Hulio un Huanas attiecībām. Sofija izliek uz stabiem plakātus, kuros piesola atlīdzību tam, kurš sniegs kādu informāciju par Ramonu. Finito ir apbēdināts, uzzinājis, ka Luisas skūpsts patiesībā esot bijis domāts Benito. Benito vēlas atkal būt kopā ar Luisu, bet pieprasa apzvērēt, ka viņai nekas nav bijis ar Finito. Ramons pierunā Favjolu parādīt viņam nopirkto kāzu kleitu. Dalija ierauga Sofijas izlikto plakātu un piezvana viņai, lai sniegtu informāciju par Ramonu.

Piektdiena, 15. jūnijs

51. sērija

Ramons un Favjola pošas, lai dotos laulāties. Hulio universitātē uzzina, ka Osvaldo  pārdevis eksāmenus, viņam par to draud kriminālsods. Luisa atzīstas Huanai, ka skūpstījusies ar Finito, bet viņa to zina tikai no paša Finito stāstītā. Hulio lūdz Andreu, lai neiebilst pret Hulio attiecībām ar Huanu, bet Andrea reaģē noliedzoši. Dalija iedod Sofijai Ramona adresi un telefonu un pastāsta, ka viņš dzīvo kopā ar kādu sliktu sievieti. Sofija piezvana un izsauc Ramonu ārā. Viņa paskaidro, ka nekad nav pārstājusi mīlēt Ramonu, un toreiz noliegusi savas jūtas pret viņu, lai glābtu viņu no tēva atriebības. Ramons atbild, ka netic viņai un mīl citu sievieti. Pēc tam viņam nākas skaidroties ar Favjolu, kura ir greizsirdīga uz Sofiju. Ramons zvēr, ka mīl tikai viņu. Ārā pie mājas gaida Fransisko nolīgtie Dario un Čirka, kuriem ir uzdots nolaupīt Ramonu, lai izjauktu salaulāšanos. Viņiem izdodas nofotografēt, kā Sofija metas skūpstīt Ramonu, kurš ir izgājis ārā, bet tas notiek pret viņa gribu.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons