• Trešdiena, 2019. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā -3.1°C, DA vējš 2.7m/s, 747mm Hg, 85%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 11. jūnijs

V.I.P.

«Veiksme. Intuīcija. Prāts» studijā pie Uģa Joksta  turpināsies  pirms nedēļas iesāktie «koru kari». Būs 20 jautājumi, 20 atbildes, būs sarunas un izskaņā- arī dziesma. Šoreiz dalībnieces būs sešas erudītas dāmas - divu lielisku koru dalībnieces- Rojas sieviešu kora ’Kalva’’ dalībnieces, kapteine, kora vadītāja Jolanta Rauga un Dobeles sieviešu kora ’’Vizma’’ komanda ar kapteini, kora koncertmeistari Ilzi Lazdiņu. 

Jautājumu saturā gan Dziesmusvētku vēsture, gan ar mūzikas dižgariem saistīti notikumi, gan Latvijas daba un pilsētas.

Dalībnieces:

Jolanta Rauga, komandas kapteine. Sieviešu kora «Kalva» vadītāja kopš tā dibināšanas dienas. Kopā ar kori jau 23 sezonas. Sevi sauc par  optimisti. Mīl mūziku, dziedāšanu korī un aizraujas ar  romānu lasīšanu.

Laila Olekte, strādā Rojas Mūzikas un mākslas skolā. Lepojos ar savu ģimeni, jo būs kopā ir spēks. Lailas svētnīca ir mežs un jūra. Dzīves moto – ikviens spēj izdarīt visu, ko vēlas,  tikai jānotic saviem spēkiem.

Zanda Sigai, jau  26 gadus uzturas Rojā, bet ikdiena  paiet skaistākajā Kurzemes mazpilsētā Talsos, saimniekojot viesnīcā «Talsi». Sieviešu korī «Kalva» dzied 20 gadus, patīk nesteidzīgas pastaigas gar jūru. Viena no  mīļākajām atziņām - ja katra diena nav laba, tad katrā dienā noteikti ir kas labs, tikai jāmāk to saskatīt un  priecāties par to!

Ilze Lazdiņa, komandas  kapteine. Korī «Vizma» dzied  soprāna balss grupā un ir  kora koncertmeistare. Korī darbojas jau 31 gadu, strādā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas bibliotēkā.

Inga Siliņa, kora kormeistare, korī jau 28 gadus. Strādā Auces mūzikas skolā, māca klavierspēli. Iesaistījusies arī Dobeles kultūras nama jauktajā korī «Sidrabe» un jauktajā korī «Auce». Patīk ceļošana. Īpaši - ar iespēju koncertēt dažādās pasaules valstīs kopā ar kori.

Elīna Balgalve - rekordiste, jo korī «Vizma» sāka dziedāt no 11 gadu vecuma. Visus šos gadus nemainīgi uzticīga  šim kolektīvam. Strādā par projektu vadītāju sabiedrisko attiecību kompānijā «Jazz Communications». Patīk  kopā ar ģimeni piedalīties velosporta aktivitātēs un braukt ar sniega dēli.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

V.I.P. 21. janvāris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 14. janvāris

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 7. janvāris

V.I.P.