Latvijas čempionāta posms ūdens motosportā Alūksnē

Alūksnē šodien notika starptautiskās Latvijas čempionāta 1.posma sacensības ūdens motosportā, kur bez Latvijas pārstāvjiem kuplā skaitā piedalījās arī Lietuvas un Igaunijas sportisti. Trīs braucienu summā uzvarētāji tika noskaidroti 12 ieskaites klasē. Ņemot vērā vējainos laika apstākļus, organizatoriem gan nācās trases maršrutu samazināt, drošības apsvērumu dēļ. OSY 400 klasē visos trijos braucienos un līdz ar to summā uzvaru izcīnīja Jānis Badauķis. Vismaisveidīgākajā GT15 grupā labākā izrādījās lietuviete Nida Kilinskaite, bet JTN 250 grupā uzvarēja Otto Varkalis. FR 1000 klasē ļoti pārliecinoši nepārpēta cita dāma - Ieva Millere. Bet RN 2000 grupā, pateicoties stabilitātei, pirmo vietu izcīnīja Normunds Sniķeris. Vēl Formula 2 klasē trīs reiz ātrākais finišā bija Edgars Riabko, kurš apsteidza Uvis Slakteri, bet Formula 4 panākumu svinēja Ņikita Lijcs. Komandu ieskaitē posmā labākie bija mājinieki «Nord Ost Alūksne» ūdens motosportisti.