Pirmdiena, 11. jūlijs

6. sērija

Kristīne ir satriekta, uzzinot par Sandras plāniem Šveicē veikt eitanāziju, taču jaunākie izmeklējumi vieš cerību. Sandrai varētu palīdzēt atkārtota ķīmijterapija, no kuras viņa sākotnēji atsakās. Tikai tad, kad māsa nesekmīgas ārstēšanas gadījumā piekrīt viņu pavadīt uz Šveici, Sandra saņemas pēdējam mēģinājumam.

Vera liek Aleksandram braukt uz bērnunamu, lai vairāk uzzinātu par Jensa Torbena ģimeni. Tur noskaidrotais Aleksandru satriec – viņam pirms ilga laika ir bijušas attiecības ar zēna māti. Vai Jenss Torbens varētu būt viņa dēls? Un kā lai viņš to pasaka Verai?

Hansam rodas doma pelnīt naudu ar piena pārdošanu, bet būtu jāiegulda daudz darba. Ludvigs varētu palīdzēt, bet ko par to teiks Līzbete? Arī Mārtins gribētu viņu izsvītrot no savas dzīves, bet savas profesijas dēļ viņam neatliek nekas cits, kā censties Ludvigam palīdzēt. Taču viņa veselības problēmas ir smagākas, nekā sākumā likās.

Otrdiena, 12. jūlijs

7. sērija

Tēvocis Ludvigs ierodas Grūberu saimniecībā, lai palīdzētu Hansam kopt lopus, kamēr Līzbete kārto nepieciešamās lietas, lai pārdotu pienu tiešajā tirdzniecībā. Viņa joprojām ne acīs negrib redzēt Ludvigu, kurš savukārt negrib to pieņemt. Lilī tikmēr, par spīti Mārtina aizliegumam komunicēt ar tēvoci, arvien ciešāk sadraudzējas ar viņu un par to arvien biežāk nonāk domstarpībās ar pašu Mārtinu. 

Tikmēr Hanss dodas glābšanas uzdevumā, jo kāda četrpadsmit gadus veca meitene, zaudējot samaņu, ir nokritusi no kraujas. Par laimi, kritiens nav bijis nāvējošs, tāpēc tūdaļ pie darba jāķeras Mārtinam, lai apkoptu kritiena brūces un noskaidrotu samaņas zaudēšanas iemeslu.

Trešdiena, 13. jūlijs

8. sērija

Mārtinam izdodas atrast Lēnas māti Katarinu, taču viņa par meitu negrib dzirdēt. Katarina 16 gadu vecumā tika izvarota. Saprotot, ka ir stāvoklī, viņa nolēma bērnam dot iespēju. Lēna jau ilgu laiku ir centusies noskaidrot savu identitāti. Viņa veido emuāru, vecāku meklēšanā iesaistot rotaļlācīti Doktoru Vatsonu. Viņu atbalsta labākā draudzene Jete. Kaut arī Mārtins saprot situācijas sarežģītību, viņš cīnās par meitenes dzīvību.

Grūberu ģimene cer, ka tiešā pārdošana atrisinās viņu finansiālās problēmas. Mārtinu visvairāk kaitina tas, ka tēvocis Ludvigs ietekmē Lilī.

Ceturtdiena, 14. jūlijs

9. sērija

Līzbete turpina darboties, lai atrastu tiešos pircējus Grūberu saimniecības pienam, kamēr Ludvigs ar Hansu rūpējas par govīm. Lilī piesakās papildu darbiem klīnikā, lai ātrāk nopelnītu naudu savai automašīnai. Hanss un Ludvigs ir gatavi finansiāli atbalstīt šo pirkumu, kamēr Mārtins ir kategoriski pret to. 

Tikmēr kāda uzlecoša sieviešu futbola zvaigzne noģībst treniņa laikā pēc tam, kad pati ir spējā dusmu uzplūdā salauzusi degunu komandas biedrenei. Par laimi, tuvumā ir Mārtins, kurš vienlīdz nopietni uztver un vēlas izpētīt gan samaņas zaudēšanas, gan dusmu lēkmes iemeslus. Meitenes gādīgie vecāki nenolaiž no viņas ne acu, jo jaunās futbola zvaigznes karjerā ir tik daudz ieguldīts. Vai meitene attaisnos uz viņu liktās cerības?

Piektdiena, 15. jūlijs

10. sērija

Paula dakterim Grūberam atklāj, ka jūtas iesprostota nepareizajā dzimumā. Psiholoģiskās problēmas tikai pastiprina meitenes problēmas ar sirdi. Mārtins iejūtīgi uzņemas rūpes par Paulu un cenšas viņu izārstēt. Tomēr Paulai pašai ir jāizlemj, kas viņa vēlas būt. Paulas vecāki ir dusmīgi uz Mārtinu un pieprasa, lai viņš meiteni atrunā no dzimuma maiņas.

Aleksandrs nekādi nespēj Verai atzīties, ka viņš varētu būt Jensa Torbena miesīgais tēvs. Vera to nejauši uzzina, un viņas reakcija ir tieši tāda, kā Aleksandrs baidījās.

Mārtins vēlas, lai Ludvigs saimniecību pamestu. Viņš Līzbetei pieprasa paskaidrojumus, un šajā sarunā atklājas jauns ģimenes noslēpums.

12+