Pirmdiena, 11. jūlijs

2. sērija

Ministrs ir satriekts, ka nevar iegūt papildu 5% savas nodaļas budžetam. Viņš nolemj karalienes apbalvojumu sarakstam izvirzīt tikai tos ierēdņus, kuri var samazināt savu budžetu par 5%. Pie Eplbija vēršas Oksfordas koledžas pasniedzējs, kuram tagad nav iespējams uzņemt studentus, jo ministrs ir norādījis, ka visiem ārvalstu studentiem ir jāmaksā pilna studiju maksa. Cerot, ka noteikums tiks atcelts, ministrs tiek uzaicināts uz vakariņām. 

Otrdiena, 12. jūlijs

3. sērija

Ministrs ir šokā, uzzinot, ka laikā, kad bijis opozīcijā, viņš tika stingri uzraudzīts. Viņš atklāj, ka viņa nodaļa ir atbildīga par valdības novērošanas aprīkojuma iegādi, un pavēl to izbeigt. Ministrs nopludina savu viedokli presei, un viņa nostāja rada ievērojamu sabiedrības atbalstu. Tomēr viņš pārdomā, saprotot, ka viņam draud nāves briesmas. 

Trešdiena, 13. jūlijs

4. sērija

Eplbiju uzrunā Britu Ķīmijas korporācijas vadītājs, lai iegūtu ministra atbalstu propanola jeb metadikosīna ražošanai. Lai gan ķīmiskā viela ir nekaitīga, “BCC” pauž bažas, ka vārds “dioksīns” raisīs nepamatotas bažas sabiedrībā. Eplbijs pārliecina ministru, ka nav par ko uztraukties. Kad sāk pieaugt protesti pret ķīmisko vielu līgumu, Hakeram ir jārīkojas ātri.

Ceturtdiena, 14. jūlijs

5. sērija

Ministrs un sers Hamfrijs spriež par Apvienotās Karalistes ieguvumiem Eiropas Kopienā. Hakers negatīvi vērtē Briseles iejaukšanos. Hamfrijs nepiekrīt un norāda, ka Apvienotās Karalistes dalībai ir daudz priekšrocību. Tomēr viedokļi mainās, kad tiek padzirdētas baumas, ka Hakeram var tikt piedāvāts augsts amats Briselē. 

12+