Pirmdiena, 11. jūlijs

3617. sērija

Maija uzzina, ka Ēriks nemaz nedomā iet uz policiju atzīties un ir pierunājis Floriānu kļūt par liecinieku viņa laulībai ar Ariānu. Maija saprot, ka tā vairs nevar turpināt un abiem ir jāšķiras. Vanesa un Maksis priecājas, ka atraduši viens otru, un izbauda mīlestību. Maksis iedrošina Širīnu atrast savu sapņu vīrieti. Ēriks uzzina par Kristofa un Vernera plānu sanaidot viņu ar Ariānu un zvēr Ariānai, ka netiecas iegūt viņas naudu. Alfonss nolemj remontēt virtuvi, un Hildegarde aicina palīgā Beniju. Futbola spēles apmeklējums sagādā Rozālijai pamatīgu vilšanos.

Otrdiena, 12. jūlijs

3618. sērija

Kristofam sāk rasties aizdomas, ka Larss nav tas, par ko uzdodas. Selīna saprot, ka nespēs Kristofam ilgāk noklusēt patiesību par Kornēliju. Viņa nolemj Kristofam visu izstāstīt, un Kristofs konfrontē Selīnu ar savu jaunāko atklājumu. Maija un Floriāns sāpīgi pārdzīvo šķiršanos. Benijs lieliski saprotas ar Alfonsu un Hildegardi. Rozālija aizraujas ar landrātes pienākumu veikšanu, bet Mihaels bažījas, ka viņa pārpūlēsies.

Trešdiena, 13. jūlijs

3619. sērija

Benijs viesnīcas virtuvē izpelnās Andrē nosodījumu. Lija vēlas palīdzēt dēlam un uzņemas vainu uz sevi. Roberts uzzina, ka Benijs melojis, un prasa puisim atbildēt pašam par savām kļūdām. Maija cenšas sev ieskaidrot, ka šķiršanās no Floriāna bija pareizs solis, un meklē atbalstu pie Širīnas. Uzzinot patiesību, Kristofs pieprasa, lai Kornēlijs netuvotos Selīnai. Mihaels vēlas palīdzēt Rozālijai un uzņemas aizstāt viņu svinīgā pasākumā. Rozālija izpelnās sabiedrības nosodījumu. 

Ceturtdiena, 14. jūlijs

3620. sērija

Hildegarde aizstāv Beniju. Roberts nolemj ļaut puisim pierādīt savas spējas kā pavāram un izaicina viņu uz sacensību. Ēriks baidās, ka pie Larsa atrodas viņa atzīšanās kopija, un kaļ plānus, kā to atgūt. Kristofs mudina Kornēliju nodot Ēriku policijai, lai Selīna varētu atvadīties no vecās dzīves. Selīna atrunā Kornēliju, jo nevēlas, ka Ariāna īsi pirms nāves zaudē mīļoto vīrieti. Rozālija nolemj pielabināties iedzīvotājiem un paziņo, ka uzbūvēs Krautingā jaunu futbola laukumu. Mihaels iesaka viņai pārdomāt šo lēmumu.

7+