Pirmdiena, 11. jūlijs

37. sērija

Diāna pierunā Bernardo uzdoties par viņas tēvu, lai kliedētu tantes Adolfinas aizdomas, bet šim telefona zvanam ir negaidītas sekas. Fransiska priecājas, ka tiek uzņemta profesora Tabujo vokālistu skolā, taču saskumst par Luisa pēkšņo atsalumu. Selija grib atraidīt Hoakinu, bet piedzīvo nepatīkamu pārsteigumu.

Otrdiena, 12. jūlijs

38. sērija

Fransiska šokēta uzzina, ka Hoakins bijis vardarbīgs pret Seliju, un mēģina pierunāt māsu ziņot par viņu policijai. Karolīna atklāj savam biktstēvam, ka viņas grūtniecība ir tikai izdomājums izmisuma brīdī, lai glābtu laulību. Beidzot tuvojas Elisas debitantu balle, kuru viņa gaidījusi tik ilgi un uzskata par svarīgāko dienu savā mūžā.

Trešdiena, 13. jūlijs

39. sērija

Migels nolemj pārmācīt Hoakinu un atriebt Selijas godu. Tikmēr Salvadors fabrikā atklāj tā cilvēka identitāti, kurš donam Rikardo piegādā informāciju par darījumiem. Kafejnīcā “Ambigū” nāves gadījuma dēļ tiek atcelti Skaistās Margaritas koncerti, un tas izraisa lielus pārdzīvojumus Fransiskai. Elisa negaidīti atrod sabiedroto savos centienos iekarot Salvadora sirdi. 

Ceturtdiena, 14. jūlijs

40. sērija

Māsas Silvas ir iedzītas strupceļā – kāds viņas šantažē, draudot atklāt donam Rikardo noslēpumu, ko viņas tik ilgi ir sargājušas. Kristovals ir gatavs atkal palīdzēt māsām, bet saskaras ar šķēršļiem. Selija grib liecināt par labu Migelam, bet tante Adolfina aizliedz viņai rādīties tiesā. Salvadora mēģinājumi aplidot Diānu pieņemas spēkā, un jaunā sieviete ir spiesta pārmācīt viņu.

Piektdiena, 15. jūlijs

41. sērija

Par spīti tantes brīdinājumiem, Selija tomēr liecina par labu Migelam, un viņš tiek atbrīvots. Satraukti par situāciju kafejnīcā, Antonija un Enrike izsaka darba piedāvājumu Luisam. Adela arvien vairāk satuvinās ar mirušā vīra draugu Mauro, tādējādi sagādājot sirdēstus Hermanam.

12+