Ceturtdiena, 11. augusts

1. sērija

Grūberu saimniecībā atgriežas Anne, lai ķertos pie neparastā plāna īstenošanas, – viņa pārņem Grūberu piena biznesu savās rokās. Franciskai gan ir grūti pieņemt Mārtina bijušās draudzenes atgriešanos viņa dzīvē tik lielā mērā.

Kādas mazas siera ražotnes īpašnieks Bernds piedzīvo epilepsijas lēkmi. Mārtinam tas šķiet savādi, jo šis pacients pirms tam bija pilnīgi vesels. Tomēr Bernda privātajā dzīvē viss ir sagriezies kājām gaisā, jo viņa sieva Lēne nesen ir aizgājusi no mājām. Šī lēmuma dēļ cieš gan vīrs, gan bērns, tomēr sieviete ir apņēmības pilna šķirties.

Piektdiena, 12. augusts

2. sērija

Berndam turpinās arvien smagākas epilepsijas lēkmes, un viņš izmisīgi lūdz Mārtina palīdzību, lai noskaidrotu to cēloni un novērstu tās, jo šis smagais veselības apdraudējums var viņam maksāt dēla zaudēšanu gaidāmajā laulības šķiršanas prāvā. Mārtins, pašam negribot, tiek iejaukts pāra konfliktā, kas viņam rada aizdomas, ka šīs laulības šķiršanas patiesais iemesls varētu būt saistīts ar Bernda veselības problēmām.

Tikmēr apstiprinās Franciskas bažas par Annes pastāvīgo uzturēšanos Mārtina tuvumā, un viņu vecā mīlestība atkal uzliesmo. Mārtinam ir jāizvēlas starp jaunajām, bet nenopietnajām attiecībām ar Francisku un jau reiz izjukušajām attiecībām ar Anni.

12+