Latvijas handbola izlase zaudē U18 čempionātā grupu turnīra pēdējā spēlē

Latvijas handbola izlase U18 Eiropas čempionāta B dīvizijas grupu turnīru noslēdza ar zaudējumu spēcīgajai Ziemeļmaķedonijai. Pie pilnām skatītāju tribīnēm mājinieki zaudēja ar 23:33.

Eiropas čempionatā B dīvizijā Latvija pirmajās divās spēlēs bija izcīnījusi uzvaras. Pirmajā mačā pārliecinoša uzvara pret Kosovu ar 20 punktu pārsvaru, bet tad minimāls panākums ar vienu punktu pret turkiem. Šodienas spēli labāk iesāka Latvijas izlase. Pēc veiksmīgas darbības aizsardzībā mājinieki pirmajā uzbrukumā guva vārtus. Spēles turpinājumā Ziemeļmaķedonija prasmīgi ar augumu neitralizēja latviešu centienus tikt pāri 9u metru līnijai. Pie rezultāta 4:6 Latvijai pirmais minūtes pārtraukums. Mača turpinājumā latviešiem problēmas sagādāja tikt cauri oponentu blīvajam aizsardzības mūrim. Tikmēr ziemeļmaķedonieši precīzi darbojās uzbrukumā un pirmo puslaiku viņi noslēdza ar uzvaru 21:12. Otrā puslaika ievadā abas komandas rūpējas par savu vārtu drošību, līdz ar to gūto vārtu bija mazāk. Taču Ziemeļmaķedonija visu laiku turēja pārsvaru desmit punktu robežās. Beigās likumsakarīga uzvara viesiem ar 33:23. Rzultatīvākais Latvijas izlases rindās ar 11 vārtiem bija Jevgēņijs Rogonovs.

Intervija - Jevgēņijs Rogonovs, Latvijas U18 handbola izlases treneris

Arī komandas galvenais treneris Arnolds Straume atzina, ka pretinieki bija krietni pārāki par Latvijas handbolistiem.

Intervija - Arnolds Straume, Latvijas U18 handbola izlases spēlētājs

Ziemeļmaķedonija grupu turnīru noslēdza pirmajā vietā, bet Latvija palika otrā un sestdien spēlēs pusfinālā.