11. septembris, pirmdiena

6. sērija

Semija tēva Toma un mātes attiecības aizvien ir sarežģītas, abi strīdas, kurš vairāk rūpējas par dēla audzināšanu, taču ne Mārtins, ne Semija vecāki nevar izskaidrot, kāpēc zēnam rodas svara pieaugums, īpaši tāpēc, ka pirms vairākiem mēnešiem Semijs bija slimnīcā uz pārbaudi pie daktera Aleksandra Kānveilera. Mārtins dara visu iespējamo, lai palīdzētu Semijam, tomēr diagnozes noteikšana izrādās grūtāka, nekā gaidīts. Hansa Grūbera saimniecība atkal nonākusi finansiālās grūtībās. Visiem par pārsteigumu un neskatoties uz Mārtina bažām, Rolfs Pflīgers, Hansa sievastēvs un Lilī vectēvs, uzņemas iniciatīvu un izsaka Hansam daudzsološu piedāvājumu. Mārtinam nepatīk Pflīgeru un Grūberu satuvināšanās, jo tā ienes Grūberu sētā abu brāļu sen aizmirsto pagātni ar Lilī māti Sonju.

12. septembris, otrdiena

7. sērija

Andrea Hofmane ir zaudējusi dzīves draudzeni, darbu un mājokli. Pusmūža sieviete nonākusi dziļā izmisumā, bet tad kādā žurnālā viņu uzrunā reklāmas raksts par zirgu terapiju kalnos Gesneru sētā. Andrea dodas uz Elmavu. Izrādās, ka terapija nenotiek un Gesneru staļļu saimnieks Volframs sūta Andreu prom; pēc dusmu uzliesmojuma sieviete piedzīvo ģīboni. Dakterim Mārtinam Grūberam izdodas pierunāt Volframu uzņemt Andreu uz kādu laiku savā mājā un parūpēties par viņu. Iepazīstoties ar Volframu un lietām viņa mājā, Andrea sāk atklāt dīvainas sakritības, kas liek viņai pārcilāt savas bērnības notikumus.

13. septembris, trešdiena

8. sērija

Lai arī Volframs un Andrea ir ļoti atšķirīgi cilvēki, viņi ātri atrod kopīgu valodu. Volframs pamana, ka Andrea ganībās jūtas kā mājās un ātri izveido kontaktu ar zirgiem. Kad Mārtins veic Andreas sliktās pašsajūtas pārbaudi, viņš nejauši saskaras ar Volframa slimības vēsturi un atklāj traģisku pagātnes noslēpumu. Tikmēr Karo Pflīgere atbalsta tēva Rolfa lēmumu vēl ciešāk sadarboties ar Hansu. Mārtins ir pret ģimeņu tuvināšanos, un starp Karo un Mārtinu izceļas ass konflikts. Situāciju vēl sarežģītāku padara Lilī, kura priecājas pa iespēju iepazīt mātes ģimeni.

14. septembris, ceturtdiena

9. sērija

Jauno inženieri Katju Bekeri moka neizskaidrojamas sāpes, viņa nodarbojas ar pašārstēšanos un meklē informāciju par kaitēm internetā. Ar Katjas vīra Nila palīdzību Mārtins cenšas pierunāt Katju doties pārbaudīties uz klīniku, sieviete kategoriski atsakās no tradicionālas ārstēšanas. Mārtins Grūbers izmisīgi meklē veidus, kā likt jaunajai sievietei pārdomāt. Arī privāti uz Mārtinu tiek izdarīts liels spiediens: Karo Pflīgere piedraud atklāt māsas noslēpumu visai Grūberu ģimenei, ja Mārtins nepierunās savu brāli Hansu parakstīt sadarbības līgumu ar Pflīgeru firmu.

15. septembris, piektdiena

10. sērija

Katjas Bekeres slimība saasinās, sieviete piedzīvo sabrukumu un tiek nogādāta slimnīcā. Katjas vīrs iesaka Mārtinam ļaut viņa sievai pašai būt noteicējai pār savu veselību; Mārtins nedomā padoties un sāk meklēt cēloni Katjas pagātnē. Ar laiku atklājas, ka bērnībā Katja pārcieta smagu traumu, kad slimnīcā izdzisa viņas mātes dzīvība. Karo Pflīgere izlasa māsas atstāto vēstuli, un tā liek sievietei pārdomāt pagātnes notikumus. Viņa nolemj atdot Sonjas vēstuli Mārtinam un izlīgt mieru; Sonjas vēstule pamudina Mārtinu izstāstīt Hansam patiesību par viņa attiecībām ar Lilī māti Sonju.