11. septembris, pirmdiena

3858. sērija

Gerijs un Širīna tikšanās laikā abi nespēj pretoties skūpstam, Gerijs cenšas apspiest jūtas un meklē mierinājumu darbā, vēlāk, satiekot Merli, viņš atzīstas, ka bijis tuvs ar Širīnu; Merle izdara secinājumus un atvadās no Gerija. Ēriks dara visu, lai liktu Džozijai palikt "Firstenhofā", viņš nolemj nopirkt viņai Rozālijas akcijas "Iemīļotajā" kafejnīcā. Lai iegūtu nepieciešamos līdzekļus, Ēriks nolemj ieķīlāt Floriāna atstāto mežu un nonāk konfliktā ar Maksi. Arī Andrē apzinās, ka bez Džozijas viesnīcas virtuvē neiztikt, un cenšas pierunāt meiteni palikt. Alfonss pamana dīvainu naudas iztrūkumu savā bankas kontā, viņš nolemj, ka kļuvis par upuri naudas izkrāpējiem.

12. septembris, otrdiena

3859. sērija

Ēriks atzīstas Džozijai, ka nespēs nopirkt kafejnīcu, Džozija jūtas vīlusies. Ivonna izsaka Ērikam pārmetumus, viņa vēršas pie Kristofa un mēģina viņu pārliecināt par lielisko investēšanas iespēju Džozijas talantā. Arī Pauls nevēlas, lai Džozija pamet Bihlheimu, un iesaka Kristofam finansēt "Iemīļoto" kafejnīcu. Karolīna uzzina par Mihaela un Rozālijas šķiršanos un uzaicina Mihaelu uz tikšanos, abi izbauda kopīgu vakaru. Alfonss saņem kaudzi ar pasūtījumiem, no kuriem vēlas pēc iespējas ātrāk atbrīvoties, tomēr tas nav tik viegli izdarāms.


13. septembris, trešdiena

3860. sērija

Robertam neizdodas pierunāt Liju atgriezties "Firstenhofā", viņš gatavojas pamest viesnīcu. Lai pierunātu Robertu pakavēties vēl kādu laiku, Verners paziņo, ka rīkos pavasara svētkus un informēs par tiem preses konferencē, bet tad notiek kas negaidīts. Kristofs nopērk Džozijai kafejnīcu un tiek sumināts kā varonis, Ēriks jūtas apiets un meklē iespējas pazemot savu sāncensi. Mihaels uzzina, ka Karolīnu šantažē probācijas uzraudze, Karolīna baidās, ka atkal var nonākt cietumā. Alfonsa un Hildegardes pamudināta, Vanesa sāk prātot par izglītošanās iespējām, viņa cer, ka arī Maksis vēlēsies mainīt savu profesiju.


14. septembris, ceturtdiena

3861. sērija

Pēc Vernera lēkmes Roberts ir spiests palikt "Firstenhofā". Mihaels paziņo, ka Verneram ir nepieciešams elektrokardiostimulators. Roberts cer uz Lijas atbalstu, taču viņa atsakās atgriezties viesnīcā. Ivonna izmanto Kristofa nespēju rēķināt, lai padarītu viņu vēl atkarīgāku no sevis; viņa pārstāv Kristofu budžeta apspriedē, kur neviens viņu neuztver nopietni. Ivonna izsaka Kristofam piedāvājumu. Gerijs un Širīna izbauda skaistu pikniku pie ezera; Henings aizvien nespēj noticēt, ka Širīna ir atteikusies no viņa, un meklē mierinājumu pie Konstances. Maksis atsakās no tālākas izglītošanās un sarūgtina Vanesu, abi sastrīdas; Maksis izsaka Vanesai provocējošu piedāvājumu.