• Trešdiena, 2019. gada 20. novembris
  • Vārda diena: Anda, Andīna
  • Rīgā +5.0°C, ZR vējš 1.3m/s, 772mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE! Krimināldrāma. «Eņģelis»

Filmas LTV7

Karloss Rovledo ir aukstasinīgs sērijveida slepkava. Jaunais noziedznieks 20. gs. 70. gados Argentīnā apbūra sabiedrību, kuru reizē valdzināja un atbaidīja. Savā īsajā kriminālajā karjerā īstais Rovledo Pučs paveica vismaz 17 laupīšanas, 11 slepkavības, vairākus seksuāla rakstura uzbrukumus un izvarošanu. Karlosa izskats, sabiedrības reakcija un viņa pārsteidzoši jaunais vecums, visticamāk, ir iemesls tam, kādēļ šis stāsts turpina dzīvot. 

Filma ir balstīta uz Argentīnas sērijveida slepkavas Karlosa Rovledo īstās dzīves notikumiem. Viņu dēvēja arī par «Nāves Eņģeli» sava nevainīgā izskata dēļ. «Eņģelis» stilistiski atdarina 20. gs. 70. gadus, kur Karloss sava jauneklīgā izskata dēļ izskatās kā no citas pasaules līdzās noplukušajiem kriminālās pasaules veterāniem.

Krimināldrāma ”Eņģelis” (El Angel) 2018. gada Kannu kinofestivālā demonstrēta programmas «Īpašais skatiens» («Un Certain Regard») sadaļā. Argentīna tika aicināta filmu iesniegt arī 91. Kinoakadēmijas balvas nominācijai «Labākā filma svešvalodā». Tā ieguvusi labākās filmas nomināciju Sansebastjānas starptautiskajā kinofestivālā un daudzos citos kinofestivālos.

El Angel

Rež.: Luiss Ortega

Argentīna, Spānija

Biogrāfiska krimināldrāma

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Vienīgā fotogrāfija. Spēlfilma

Filmas LTV7

Neatklātie ieraksti. Drāma (12+)

Filmas LTV7
Anotācija

Dokumentālā daudzsēriju filma «Kaut kur uz zemes 8». Skotija

Filmas LTV7

Tauriņš. Drāma (16+)

Filmas LTV7
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Drāma. «Parādīšanās»

Filmas LTV7