Pirmdiena, 11. oktobris

2. sērija

Tante Aivija aiz neuzmanības aizvaino čigānieti. Aivija šim starpgadījumam nepievērstu lielu uzmanību, ja vien viņu nesāktu piemeklēt visādas likstas. Nelaimju sērija liek Aivijai domāt, ka čigāniete viņai uzlikusi lāstu.

Otrdiena, 12. oktobris

3. sērija

Billija jaunās un daudzsološās romantiskās attiecības saskaras ar pirmajām grūtībām. Dažādi starpgadījumi liedz viņam baudīt divvientulību ar savu mīļoto. Arī tante Aivija neliek nabaga Billiju mierā.

Trešdiena, 13. oktobris

4. sērija

Aivija cer kļūt par Rituālu veicēju asociācijas nodaļas prezidenti un aizmirst par Billija dzimšanas dienu, kas gan netraucē Billijam un Ērnijam to nosvinēt. Tā rezultātā Aivija un Billijs nonāk uz apsūdzēto sola.

Ceturtdiena, 14. oktobris

5. sērija

Aivijas dzīvē iestājusies melnā svītra. Nekas neiet no rokas. Kad arī padomnieka Henesija bēres beidzas ar izgāšanos, viņas dzīves spars pilnībā noplok. Tas Billiju dara bažīgu.

Piektdiena, 15. oktobris

6. sērija

Pilsētiņā ierodas svētais tēvs Bendžamins un apburošā māsa Džoana. Viņas skaistuma savaldzināts, Billijs pilnu krūti pievēršas sludinātāja darbam, taču diemžēl viņu piemeklē kārtējā vilšanās.

12+