Pirmdiena, 11. oktobris

22. sērija

Klīnikā ierodas bāriņtiesas pārstāve, kurai ir kas pavēstāms doktoram Frankam Šternam. Saņemtā ziņa viņu satriec, tāpēc Franks vēršas pēc emocionālā atbalsta pie sava kolēģa un drauga Tobiasa. Tikmēr doktore Helēna fon Arnštete ir pārņemta ar domām par sava brāļa, slimnīcas galvenā ārsta, un medmāsas Hannas romānu. Godīgi salīdzinot šīs attiecības ar savām, viņa Lūkasam paziņo par abu romāna izbeigšanu. Tims Deisters ierodas slimnīcā, lai kļūtu par nieres donoru savam brālim Markam. Neviens nezina, ka brāļi savā starpā ir noslēguši kādu vienošanos. Diemžēl pēkšņi viņu starpā uzplaiksnī kāds vecs strīds, kas draud izjaukt vienošanos un apdraud Marka dzīvību.

Otrdiena, 12. oktobris

23. sērija

Franks vienā dienā ir kļuvis par tēvu gandrīz pieaugušai meitai Emīlijai. Meitene nespēj tik ātri pieņemt šo neparasto situāciju – viņas māte pēc kāda negadījuma ir nonākusi komā, un pēkšņi ir uzradies nekad iepriekš neredzētais tēvs Franks. Par laimi, tuvumā ir Betija, kas palīdz Frankam ar Emīliju atrast ceļu vienam pie otra. Tikmēr Franks pats kļūst par padomnieku kolēģa Tobiasa attiecību jautājumā un mudina viņu nepadoties, bet mēģināt vēlreiz tuvoties Zannei pēc neveiksmīgā randiņa. Diemžēl arī Aleksanderam fon Arnštetam ilgi gaidītais vakars ar Hannu un viņa draugiem izvēršas ne tik veiksmīgs, kā bija iecerēts, un Hannai tas pat rada bažas par viņu attiecību nākotni.

Trešdiena, 13. oktobris

24. sērija

Frankam un Emīlijai nav viegli sadzīvot. Viņš nezina, kā reaģēt uz meitas neparedzamo rīcību, taču negrasās padoties. Emīlija izvairās no Franka, bet satuvinās ar Betiju. Kad Franks saprot Emīlijas izmisumu, viņi atrod negaidītu emocionālo saikni. Hanna nav droša, kā turpināsies attiecības ar Aleksanderu, jo viņi dzīvo dažādās pasaulēs. Toties Tobiass ir iemīlējies un ir gatavs ļauties laimei ar Zanni. Bet vispirms viņam jāparūpējas par Robertu Martensu, kuram ir sarežģīts pleca lūzums. Turklāt jau tā grūtajā brīdī Roberts saņem ziņu, ka viņa priekšnieks un draugs viņu atlaiž no darba. Franks un Lūkass rūpējas par kādu neparasti aktīvu un netradicionāli domājošu dāmu Loru Bencingeri.

Ceturtdiena, 14. oktobris

25. sērija

Emīlija pēc sporta negadījuma nonāk slimnīcā. Betija uzņemas starpnieces lomu starp meiteni un viņas tēvu, bet nonāk pie kādas rūgtas atziņas. Helēna cenšas Emīliju pierunāt veikt operāciju, bet gala lēmums ir jāpieņem Frankam. Pūla ir pārsteigta, kad Ava viņai atklāj, ka pacients Konrāds Vāgners ar viņu flirtē. Pūla spontāni piekrīt tikties, bet tas noved pie sarežģījumiem. Hanna ir apņēmusies atrisināt attiecības ar Aleksanderu, kad uzzina, ka darbinieki viņu aiz muguras aprunā. Patriks Breners tiek atvests uz slimnīcu, jo klepo asinis. Betija saprot, ka viņš cieš no pārmērīga stresa, kas draud sagraut gan viņa veselību, gan laulību ar Tomasu.

Piektdiena, 15. oktobris

26. (nosl.) sērija

Satiekot kādu pacientu grupu, Hanna saprot, kāda ir brīvības sajūta, tāpēc pieņem drosmīgu lēmumu. Pēc šķiršanās no Aleksandera viņai ir sāpīgi viņu satikt. Safijs un dziedātāja Nellija viņai atgādina par dzīvi pirms šī visa. Pēc operācijas Franks rūpējas par Emīliju un aizliedz viņai braukt uz Hamburgu pie mātes. Emīlija cenšas aizbēgt. Helēna aprūpē Jākobu, kurš cietis auto negadījumā. Rokas savainojums neizskatās tik slikti, bet Helēna pamana, ka Jākobs ir vājdzirdīgs. Bet Jākoba grupas biedrs Sederiks cieš no paātrinātas sirdsdarbības un pārdzīvo par Jākoba un Nellijas ciešajām attiecībām. Konrāds Vāgners ar ziediem ierodas nodaļā pie Pūlas kundzes, Ava mudina Pūlu izmantot iespēju kļūt laimīgai. 

12+