Šajā “V.I.P.” ciklā savas komandas Uģa Joksta erudīcijas pārbaudei uzticējušas četras apdrošināšanas uzņēmuma “BTA” komandas. Otrajā pusfinālā noskaidrosim, kas sastādīs kompāniju iepriekšējās spēles uzvarētājiem finālā. Aigas Ramiņas komanda vēlas pārbaudīt savus spēkus kā komanda, kas veidota no dažādu uzņēmuma nozaru cilvēkiem. Andris Greiers vienkārši grib satikt vaigā sen neredzētus kolēģus. 

Aiga Ramiņa – komandas kapteine, uzņēmuma iekšējā auditore. Smaidīga un zinoša, jo īpaši par to, kas notiek aiz okeāna. Vienmēr sniegs savu padomu, bet, ja nezinās, palīdzēs noskaidrot. Velo pedāļi ir Aigas otrās kājas un, ja velo ir kopā ar “Roadgames” jautājumiem, diena ir visnotaļ izdevusies. 

Ingus Vēzis – lai gan ārēji mierīgs, viņu var pārliecināt piedalīties avantūrās. Izpalīdzīgs un labsirdīgs cilvēks, kurš apveltīts ar analītisku prātu un mīl kārtību. Gatavs septiņas reizes nomērīt un tad nogriezt! Patīk pavadīt laiku brīvā dabā. Pārgājieni un kalni ir viņa kaislība. 

Imants Kairišs – foršs, aktīvs, izpalīdzīgs (var aizdot telefona lādētāju vai lietussargu). Putnu entuziasts – iesaistījis kolēģus jūras ērgļu ligzdas vērošanā. Nebaidās ziemā noskūt matus. Pieskata zīmola noteikto standartu ievērošanu. Veic vizuālo materiālu izstrādi: rada, griež, lipina, pārvieto, savieno, pārveido un pielāgo. Brīvajā laikā veic īsākus un garākus pārgājienus. 


Andris Greiers – komandas kapteinis. Māk atņemt un dalīt. Arī saskaitīt, reizināt, piešķirt piekļuves un liegt piekļuves. IT administrators. Brīvajā laikā dodas ļoti garās pastaigās pa brikšņiem, lai baudītu nekurienes skaistumu. 

Gerda Joņina – kapteiņa kolēģe. Aizraujas ar diametrāli pretējām lietām. Savu brīvo laiku galvenokārt pavada aktivitātēs svaigā gaisā. Izbauda garas pastaigas ar diviem skotu terjeriem, dabas taku apzināšanu un supošanu pa Latvijas upēm. Lietainās dienās lasa grāmatas. 

Antra Čamane – kapteiņa kolēģe. Strādājusi vairākās nozarēs: telekomunikāciju nozarē, bankā, ražošanas uzņēmumā un šobrīd apdrošināšanā. Bijusi konsultante, finanšu analītiķe, valdes asistente un šobrīd direktore. Raksturīga vēlme pēc pašizaugsmes, jaunām zināšanām, izaicinājumiem un kustības. Studē maģistrantūrā diplomātiju un starptautiskās attiecības. Rītu iesāk ar nelielu meditāciju.