• Ceturtdiena, 2020. gada 20. februāris
  • Vārda diena: Smuidra, Vitauts, Smuidris
  • Rīgā +5.7°C, DA vējš 0.9m/s, 761mm Hg, 72%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 11. novembris

V.I.P.

Šoreiz spēles erudītus aicinām ievērot šī raidījuma ētera laiku, tas būs 15 minūtes vēlāk kā ierasts, uzreiz pēc Lāčplēša dienas tiešraides no Rīgas pils svecīšu sienas. Uģis Joksts uz spēli aicinājis nopietnus vīrus un drosmīgu dāmu. Komandu kapteiņi ir erudīts ar stāžu Ivars Mauriņš un aizrautīgs dzimtas pētnieks Zigurds Beinerts, komandas spēlēs atbildīgi izskatot katru iespēju tikt pie pareizās atbildes.

Dalībnieki:

Zigurds Beinerts, komandas kapteinis, bauda pensionāra statusu, studē ciltsrakstus, interesējas par sportu un ģeogrāfiju. Vienmēr līdzās bijusi laba mūzika, spēlē piedalīsies pirmo reizi.

Kārlis Beinerts, kapteiņa brālis Kārlis ir beidzis Latvijas Valsts konservatoriju, ir kordiriģents, vadījis kori «Daugaviņa». Gan darbs, gan vaļasprieki saistīti ar mūziku.

Kristīne Blaua, Zigurda kolēģe, tulkotāja, grāmatu sastādītāja. Darbojas daudzveidīgos projektos – tulko, sastāda dažādus izdevumus, piemēram, gadagrāmatas, literāri apstrādā stāstus, rediģē; veido interneta projektus un pārvalda sociālos medijus.


Ivars Mauriņš, komandas kapteinis, pensionēts jurists. 62 gadus sastāda krustvārdu mīklas. Daudz ceļo, Eiropā vēl jāapskata tikai Andora un Īrija. Brīvajā laikā uzspēlē dambreti. Dzied Ikšķiles vīru vokālajā ansamblī «Tikai tā!».

Juris Zellis, pensionēts inženieris. Ir Latvijas erudītu līgas dalībnieks kopš tās dibināšanas. Kolekcionē Latvijas mūsdienu pastmarkas, alus pudeļu etiķetes, risina krustvārdu mīklas. Aizraujas ar vīnogulāju audzēšanu Iecavas pusē.

Mārtiņš Zaķis, reklāmas speciālists. Brīvajā laikā spēlē skvošu un tenisu. Interesējas par kino un mūziku. Vēlētos uzrakstīt romānu.

Komentāri (1)

Juris Tiltiņš
Labvakar LTV, VIP komanda!
Tikko noskatījos kārtējo raidīumu. Varu tikai apsveikt, vai izteikt nožēlu, kā nu uz to paskatās, raidījuma vaditājam. Sen nebija gadījies redzēt tik izteiktu labvēlību vienai komandai. Liekas, reizes 4 vai 5 pēc pogas nospiešanas vienai komandai tika dota iespēja vēl diskutēt par atbildes variantiem, par atbildi vai papildiespējas ņemšanu!!!??? Turklāt otrai uzreiz atņemtas vienā gadījumā papildiespējas.
Laikam izteikšu līdzjūtību U. Jokstam. Viņam tik ļoti gribējās, lai uzvar I. Mauriņa komanda. Skumji... varbūt kā citas žurnālistikas jomas speciālistam arī VIP-ā derētu atcerēties jēdzienu "fayr play"!?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 24. februāris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 4

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 17. februāris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts. Fināls 1

V.I.P.