• Ceturtdiena, 2020. gada 13. augusts
  • Vārda diena: Velga, Elvīra, Rēzija
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Dzeguze» 47. - 50. sērija

Dzeguze

Pirmdiena, 11. decembris

47. sērija

Milošs piedāvā Klārai sākt visu no jauna kādā jaunā vietā. Taņa ir neizpratnē, kāpēc Jurajs aizbraucis, neatvadoties un neizstāstot patiesību. Kornels pavēl Klārai sapucēties viesībām pie mēra. Duško un Radka pārsteidz Milošu, pēkšņi ierodoties mājās. Marko un Cirils saprotas arvien labāk. Jozefs pārliecina Marušku par kredīta ņemšanu.

Otrdiena, 12. decembris

48. sērija

Agata atklāj Štefanam, ka vēlas precēties ar viņu. Vasils un Jablonski vienojas par kopīgu biznesu. Taņa pēkšņi pazūd. Milošs sastrīdas ar saviem bērniem. Maruška domā, ka Taņa aizbraukusi pie Juraja. Anita dodas pie Darinas, lai noskaidrotu, kāpēc viņa izvairās no viņas. Radka un Duško ir neizpratnē par tēva izturēšanos. 

Trešdiena, 13. decembris

49. sērija

Viss ciems iesaistījies Taņas meklēšanā. Anita izkrata sirdi Cirilam. Darina un Marko atrod kopēju valodu. Radka un Duško dodas apciemot Klāru, taču satiek Kornelu un izpļāpājas, ka Milošs varētu būt viņai ko nodarījis. Štefans atzīstas Vasilam, ka Taņa ir viņa meita. Jurajs izstāsta Ervinam par kādu īpašu vietu mežā. 

Ceturtdiena, 14. decembris

50. sērija

Ervins atrod Taņu. Kornels ierodas pie Miloša izskaidroties. Paļko atdod savas biļetes Cirilam un Anitai. Jozefs ir bezgala pateicīgs Ervinam. Cirils lūdz Darinku neiejaukties. Klāra atzīstas Kornelam, ka viņai ir kauns par viņu. Taņa izsaka pateicību Ervinam. Klāra pieliek punktu attiecībām ar Milošu. 


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Dzeguze

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 55. - 58. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 51. - 53. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 43. - 46. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 39. - 42. sērija

Dzeguze