Baltijas handbola līga. HK "Ogre" - HC "Vilnius"

Tabulas 12.vietā esošie “Ogres” handbolisti tikās ar “Vilnius” komandu, kas atradās piecas vietas augstāk. Par spīti tam spēles sākums sanāca ļoti līdzīgs. Pat vairāk – 20.minūtē vadībā atradās ogrēnieši, kuru rindās ļoti rezultatīvi spēlēja baltkrievs Aleksejs Haisa. Lietuvieši paņēma pārtraukumu, un pamazām iniciatīva pārgāja viesu pusē, kuri ieguva 5 vārtu pārsvaru. Otrajā puslaikā arvien vairāk sāka izpausties Viļņas handbolistu pārākums spēles ātrumā un uzbrukuma kombināciju daudzveidībā. Un drīz vien varēja jau skaidri nojaust spēles uzvarētāju. Beigu daļā lietuvieši jau laukumā laida rezervistus, bet “Ogre” cīnījās līdz galam. Galarezultātā zaudējums ar 42-46.

Intervija - Toms Lielais, HK “Ogre” handbolists

“Ogres” klubam tā ir astotā neveiksme desmit aizvadītajās spēlēs un priekšpēdējā vieta tabulā.