• Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
  • Vārda diena: Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
  • Rīgā skaidrs, +22 °C, D/DA vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

Braucam slēpot pie Jēkaba Nākuma. Uzdod savus jautājumus.

Tautas sports
Esmu pieķēries distanču slēpošanai un sapratis, ka stāstu netrūks! Tikai kā tos labāk izstāstīt? Esmu nobriedis slēpošanas stāstus klasificēt trīs sadaļās: trašu skaits un kvalitāte, padomi slēpotājiem, iedvesmojoši piemēri.

Dāvids Ernštreits:

''Esmu pieķēries distanču slēpošanai un sapratis, ka stāstu netrūks! Tikai  kā tos labāk izstāstīt? Esmu nobriedis slēpošanas stāstus klasificēt trīs sadaļās: trašu skaits un kvalitāte, padomi slēpotājiem, iedvesmojoši piemēri. Pietika ar vienas dienas iedziļināšanos, lai būtu skaidrs -  par katru no šīm sadaļām mierīgi varētu uztaisīt pusstundas raidījumu. Mēs to visu centīsimies ietilpināt sižetos sporta ziņās, ltv.lv mājas lapā. 

Pirmdien braucam uz Cēsīm un Priekuļiem. Līdzi ņemu Sergeju, kurš Tautas Sporta pirmajā sižetā izteica apņemšanos iemācīties braukt ar distanču slēpēm. Gatavosim slēpes, mācīsimies slēpot, mocīsīm Ješku Nākumu vai arī viņš mūs... Pēcpusdienā sarunāts randiņš ar profesori Gaidu Krūmiņu, kura ir kaislīga slēpotāja un ar pētījumiem pierādījusi, ka aktīvs dzīvesveids atjauno smadzeņu šūnas - vienvārdsakot, neļauj mums kļūt par apātiskiem murmuļiem.''

Lasītāji, skatītāji un viedokļu izteicēji. Mēs vēlamies veidot stāstus par Jums interesējošām lietām. Tāpēc jautājumus, ierosinājumus un citas nezināmas lietas rakstam komentāros un mēs Pirmdien centīsimies noskaidrot un Jums par tām pastāstīt.

Iesakiet arī Jūs, kuras slēpošanas trases ir labākās Latvijā, par kurām mums noteikti vajadzētu pastāstīt.

.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Sports un veslība. Cik bīstams var būt hokejs.

Tautas sports

Sports un Veselība. Amatieru sports

Tautas sports

Amatieru sports - Kopā jautrāk

Tautas sports

Amatieru sports - veselība un riski

Tautas sports

Kā motivēt pusaudzi sportot?

Tautas sports