• Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
  • Vārda diena: Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
  • Rīgā skaidrs, +22 °C, D/DR vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

Dzīvē Reinis Ošenieks, sportā - Vilnis

Tautas sports

Kāpēc Vilnis? Ir cilvēki, kuri saka - "Ak, kā man gribētos nenoteiktu darba laiku.. Ak, kā man ir apnicis strādāt no 9-17.."

Mans sports:

Kāpēc Vilnis? Ir cilvēki, kuri saka - "Ak, kā man gribētos nenoteiktu darba laiku.. Ak, kā man ir apnicis strādāt no 9-17.." Es noteikti teiktu tieši tāpat.. Bet ir viena lieta, kas man noteikti patiktu šajā sakarā - es labāk varētu saplānot savas sportiskās aktivitātes! Televīzijā strādājot, ir grūti prognozēt ko darīsi tieši pēc nedēļas. Protams, ir lietas, kuras var saplānot, bet, ja strādā, piemēram, uz Panorāmas ziņām - kas zina - varbūt būs jāfilmē no rīta, bet varbūt vakarā - tieši tad, kad gribēji ar kolēģiem groza bumbu uzgriezt.. Bet lai vai kā - cenšos sportot kur un kad vien pagadās - tas man sanāk viļņveidīgi - tāpēc arī Vilnis! Sportoju kā pa viļņiem! Ar Tripānu pat Zaķusalas garos gaiteņus reiz pārvērtām futbola laukumā!
Vistuvākais man basketbols, vasarā golfs un peldes, pa retam arī futbols Gorkša dāvātajā kreklā, bet mehāniskais skrējceliņš un hanteles - tie ir vissezonas draugi! Kad laikapstākļi ļauj, ar draugiem iejūtamies ielu vingrotāja lomās! Skolas gados trenējos gan basketbolā, gan hokejā - tā kā vasarā pie šķūņa piesistam grozam vai ziemā - sasalušam dīķim un ceptu desiņu smaržai - es ar līkumu garām noteikti neeju!

 Tautas sporta sasniegumi:

- Skolas gados "pa blatu" dabūjām ziepes (no MORGA) - tās ļoti noderēja ietvju apmalīšu iesmērēšanai, lai pēc tam ar skrituļslidām vai skrituļdēli varētu "slaidot" un taisīt trikus! Liels sasniegums jaunības gados likās arī braukāšana uz vienas rampas kopā ar mūziķi Ozolu! :))
- Golfa bumbiņas ir dārgas. Bijām jauniešu golfa nometnē Somijā. A somi zin slinki - ja iesit bumbiņu dīķī, tad izvilkt i nemaz nemēģina. A man, puisītim no Latvijas, to tik vajadzēja ieraudzīt. Dīķis nebija dziļš - mazais Reinis bij tik azartisks, ka par golfu aizmirsa vispār - un izkāpa slapjš līdz nabai.. Toties ar 30 bumbiņām!!! Lai tik kāds pamēģina noliegt, ka tas nav sasniegums! :)
- Esmu bijis arī karsējs - basketbola kluba "Lainers" talismans pīle! Interesants piedzīvojums, turklāt par to vēl saņēmu kasti ar košļājamajām gumijām "Stimorol"!
- Ir pāris medaļas basketbolā - pēdējās pirms pāris gadiem Saulkrastu atklātajā čempionātā. Golfā - pazuduši, bet atmiņā palikuši kausiņi!
- Nesenākais panākums - Francijā palīdzēju VEF basketbolistiem iekļūt Eirokausa TOP-16 kārtā! Pirms spēles, vefiešiem iesildoties, padevu bumbas, un pēc tam filmējot spēli, traucēju pretiniekiem mest sodiņus :))

 Tautas sporta lozungs:

Ir ļoti daudz gadījumu, kad profesionāli sportisti saka lielu paldies saviem vecākiem - "Paldies, ka neļāvāt apstāties, kad viss likās bezcerīgs.. Paldies, ka neļāvāt aiziet uz ballīti pirms svarīgās spēles, kurā pēc tam tiku atzīts par labāko.. Paldies, ka pamācījāt... Paldies, ka toreiz tribīnēs sadevāt Gunāriņa tētim pa mizu.. Paldies, ka likāt man noticēt.. Paldies, ka neskatoties uz to, ka jums bija jāstrādā, ka jums bija ballīte pie labākajiem draugiem, ka jums bija kāzu jubileja - jūs mani tāpat vedāt uz treniņiem un spēlēm.."
Sportisti pasakās ne tikai saviem vecākiem, bet arī vecvecākiem, draugiem un tuviniekiem - visiem, kuri ceļā uz panākumiem pastutējuši, palīdzējuši ar darbiem, padomiem un varbūt arī materiālām vērtībām! Ceru, ka Latvijas Televīzijas Tautas sports palīdzēs arī Tev, un cerams, ka pēc gadiem desmit, mēs dzirdēsim pateicību, ka kādam esam palīdzējuši!

P.S. Uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu biju apciemot brāli ASV, Minesotā! Pirmoreizi štatos, pirmo reizi tik daudz ēdu "fast food" restorānos! Atgriežoties dzimtenē, uzkāpu uz svariem! Par cipariem runāt nebūtu ētiski, bet - ja jau svari sāk viegli smīnēt, tad jau paši saprotiet! Ar Tautas sportu centīšos palīdzēt sev un sev līdzīgajiem! Gan par uzturu, vitamīniem un pareizāku dzīvesveidu!

Sociālo tīklu linki:

Twitter; Instagram  : @rainocean
Facebook : Rainocean productions

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Sports un veslība. Cik bīstams var būt hokejs.

Tautas sports

Sports un Veselība. Amatieru sports

Tautas sports

Amatieru sports - Kopā jautrāk

Tautas sports

Amatieru sports - veselība un riski

Tautas sports

Kā motivēt pusaudzi sportot?

Tautas sports