• Vārda diena: Rozālija, Roze
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 757mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

PČ kvalifikācijas turnīrs handbolā, Gruzija - Latvija

Latvijas uzbrukums, galvenokārt gāja caur Daini Krištopānu. Bet gruzīņu ciešā aizsardzība neļāva latviešiem izvērsties. Desmit minūtes līdz pārtraukumam Jurdža aktivitāte sniedza Latvijai tobrīd lielāko vadību spēlē – plus trīs. Tomēr gruzīņi iespēja atgūties un izvirzīties vadībā. Pēdējā sekundē Veršakovs ar soda metiena palīdzību varēja atjaunot neizšķirtu, bet gruzīņu vārtsargs tika galā arī ar trešo Latvijas soda metienu. Puslaikā Latvijai mīnus viens – 11:12. Otrā puslaika sākumā, abas komandas apmainījās ar rezultātīviem uzbrukumiem, atstājot izšķirošos notikumus spēles beigās. Piecas minūtes līdz spēles beigām, Raiti Puriņu mazākumā nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju. Tas ļāva Latvijai izvirzīties vadībā. Dzelžaina aizsardzība un līderu darbība uzbrukumā atnesa Latvijai pirmo uzvaru kvalifikācijas turnīrā – 24:21.