• Pirmdiena, 2020. gada 17. februāris
  • Vārda diena: Konstance, Donats
  • Rīgā +8.8°C, DA vējš 4.5m/s, 745mm Hg, 76%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Kapseļu iela. Turpinājums»

Aizliegtais paņēmiens

Komentāri (5)

Maija Berzina
Pēc raidījuma rodas iespaids, ka pediatre vienpersonīgi vainojama ja ne visu Latvijas sociālo aprūpes centru problēmās, tad vismaz Kapseļu ielas jau nu gan.. Varbūt tas ir labs paņēmiens bērnu ciešanu mazināšanai - atrast grēkāzi, lai atspoguļotu kopējās sistēmas nespēju funkcionēt. Bet vai nav nežēlīgi bez apstiprinātiem pierādījumiem publiski nomelnot cilvēku? Nevajadzētu aizmirst, ka liela daļa aprūpes iestādēs strādājošo un arī ārsti vispār ir sava darba entuziasti (citādi šādu darbu nemaz ilgstoši nav iespējams strādāt), nevis tikai valsts naudas tērēšanas shēmotāji. Dagnijai varu pateikties par vērtīgiem ārstes padomiem un sirsnīgu atbalstu savu bērnu attīstības un slimību sakarā. Turklāt viņa nav ieteikusi baltās zāļu ripas, bet gan fizioterapiju, masāžu un līdzīgas metodes, kas problēmas novēršanā no pacienta un ārsta puses prasa lielāku darbu un iesaistīšanos, nekā tabletes norīšana.
Ieva Ozoliņa
Kaa mees sodisim Veselibas inspekciju, kas neatrada nevienu kludu medikamentu lietoshanaa, jo diagnozes sakriit ar izrakstiitajaam zaaleem?Kaa mees sodiisim veseliibas ministru, kursh to neuskata kaa par savu probleemu, ka beernunamaa nav shtata psihiatrs ( vai ir kaads beernunams, kur taads ir?)? Kaa mees sodiisim pieaicinaato psihiatri, kura "atnaak tikai ciemos" un neuzskat, ka vinas pieaicinaajumama ir kaads profesionaals meerkis un neizprot vaardu konsulteet? Kaa mees sodiisim visus Beernu Kliiniskaas Slimniicas aarstus, kuri ir izrakstiijushi diagnozes, un kuru vieniigais meerkis ir "nozaaljot beernus", (lielie ljuandari), jo tos izraksta slimniicas aarsti nevis pediatrs! Pediatrs nav psihiatrs! Taatad pediatram buutu jaameklee budzets psihiatram? Vai juus paziistat kaadu beerna vecaaku ar psihiskaam vai neirologiskaam HRONISKAAM probleemaam, kursh vestu beernu konsunteet pie speciaalista biezaak nekaa ik pa trim meeneshiem? Visbeidzot - kaa mees sodiisim raidiijuma vadiitaaju, kursh nosauc aarsti par meli, jo pieaicinaataa psihiatre neuznemaas atbildiibu par savaam konsultaacijaam un vaino pediatri par BERNU KLINISKAS SLIMNICAS uzstaadiitajaam diagnozeem un izrakstiitajaam zaaleem, kuras pediatre acim redzot nemaz nevar izrakstiit, jo pat neirologe, kas saistaas ar psihiatres profesiju simptomu lidzibas zainjaa, tos neizraksta? Raidiijuma beigaas, gan pieminot faktu, ka VARBUT diagnozes ir istaas. Taatad raidijuma zurnalistiski izvirzitais risinajums ir taads, ka hroniski krampji, kas rodas beerniem, kuri atrodas vegetativaa komaa ar generalizeetaam krapju epizodeem (citeeju raidiiju) vai ar maaksliigo baroshanu buutu jaanomierina, iedarbojoties uz vidi? Zaales tiek noziimetas peec svara, bet arii peec patalogijas.Nav nepiecieshama medika izgliitiiba, lai saprastu, ka jebkuram psihiski tradicionaalam beernam nav iepspeejams noziimeet taadas pashas zaales kaa beernam ar neirologiskaam vai psihiskaam saslimshanaam.
Ieva Ozoliņa
Kaa mees sodisim Veselibas inspekciju, kas neatrada nevienu kludu medikamentu lietoshanaa, jo diagnozes sakriit ar izrakstiitajaam zaaleem?Kaa mees sodiisim veseliibas ministru, kursh to neuskata kaa par savu probleemu, ka beernunamaa nav shtata psihiatrs ( vai ir kaads beernunams, kur taads ir?)? Kaa mees sodiisim pieaicinaato psihiatri, kura "atnaak tikai ciemos" un neuzskat, ka vinas pieaicinaajumama ir kaads profesionaals meerkis un neizprot vaardu konsulteet? Kaa mees sodiisim visus Beernu Kliiniskaas Slimniicas aarstus, kuri ir izrakstiijushi diagnozes, un kuru vieniigais meerkis ir "nozaaljot beernus", (lielie ljuandari), jo tos izraksta slimniicas aarsti nevis pediatrs! Pediatrs nav psihiatrs! Taatad pediatram buutu jaameklee budzets psihiatram? Vai juus paziistat kaadu beerna vecaaku ar psihiskaam vai neirologiskaam HRONISKAAM probleemaam, kursh vestu beernu konsunteet pie speciaalista biezaak nekaa ik pa trim meeneshiem? Visbeidzot - kaa mees sodiisim raidiijuma vadiitaaju, kursh nosauc aarsti par meli, jo pieaicinaataa psihiatre neuznemaas atbildiibu par savaam konsultaacijaam un vaino pediatri par BERNU KLINISKAS SLIMNICAS uzstaadiitajaam diagnozeem un izrakstiitajaam zaaleem, kuras pediatre acim redzot nemaz nevar izrakstiit, jo pat neirologe, kas saistaas ar psihiatres profesiju simptomu lidzibas zainjaa, tos neizraksta? Raidiijuma beigaas, gan pieminot faktu, ka VARBUT diagnozes ir istaas. Taatad raidijuma zurnalistiski izvirzitais risinajums ir taads, ka hroniski krampji, kas rodas beerniem, kuri atrodas vegetativaa komaa ar generalizeetaam krapju epizodeem (citeeju raidiiju) vai ar maaksliigo baroshanu buutu jaanomierina, iedarbojoties uz vidi? Zaales tiek noziimetas peec svara, bet arii peec patalogijas.Nav nepiecieshama medika izgliitiiba, lai saprastu, ka jebkuram psihiski tradicionaalam beernam nav iepspeejams noziimeet taadas pashas zaales kaa beernam ar nerologiskaam vai psihiskaam saslimshanaam. Es arii domaaju, ka audzu vecaakiem buutu jaapasakaas aarstiem, kas vinjus "briidina" par sliktaako iespeejamo veseliibas scenaariju, lai vini zin, ar ko rekinaties. Genetika ir apstrakta lieta, kas var iegriezties sliktaakajaa vai labaakajaa versijaa. Ja viss ir kaartiiba, visiem par to buus prieks. Prasiet aarstiem par to nebriidinaat, un uztaisiet veel suliigaaku sizetu kaadus gadus veelaak. Kaadu vecaaku beerni nokluust beernu namos? Alkoholiku, narkomaanu, ne jau ministru! To vajadzeetu sleept audzu vecaakiem?Taada ir raidiijuma maaciiba? Jociigi, jo, kad juus aizejat pie jebkura aarsta, jums tiks jautaats, vai gimenee ir bijushas shaadas vai taadas patalogijas. varbuut luugt viniem muus ar to netraumeet?

Edgars Krūmiņš
Būtu interesanti ja jūs papētītu zivrūpniecību latvijā vai baltijaa ķertās zivis ir toksiskas vai nē? (Baltijas jūras piesārņojums minēts filmā) un pēc filmas noskatīšanās rodas jautājums-ar ko nodarbojas veselības ministrijas? https://youtu.be/RYYf8cLUV5E
Iveta Kubliņa
Gribu zināt, kā tiks sodīta gestapoviete (citu apzīmējumu grūti piemeklēt!) - tur strādājošā pediatre???

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Āderes»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Sistēmas seniori» 3. sērija 2

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Sistēmas seniori» 3. sērija 1

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Sistēmas seniori» 2. sērija 1

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Sistēmas seniori» 2. sērija

Aizliegtais paņēmiens