• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā skaidrs, -14 °C, A vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

Samanta Tīna: Neko daudz nemainīsim, numurs ir gatavs

Eirovīzija

Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursā «Supernova 2020» uzvaras laurus plūca dziedātāja Samanta Tīna. Tieši viņa pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas maijā notiks Nīderlandes pilsētā Roterdamā. 

“Atslābt nevar, jāturpina elpot!," dziedātāja sacīja LTV raidījumā «Rīta Panorāma», atklājot, ka jau ir sācies intensīvs darbs, gatavojoties Eirovīzijai. 

Uzvara «Supernovā» ir tikai solis – kaut vērienīgs – pretī lielajam mērķim, uzsver mūziķe. Tagad darāms teju dubults darbs, jo sākusies gatavošanās un jāstrādā pie skatuves scenārija, gaismu scenārija, jāplāno uzstāšanās citās Eirovīzijas valstīs, lai iepazīstinātu ar Latvijas dziesmu.

«Rezonanse ir liela, kas mani priecē, un ļoti daudzi fani raksta no Eiropas un jau gaida savās valstīs, cer, ka mēs varēsim tikties. Bet pirms tam ir ļoti liels darbs jāizdara,» uzsvēra Samanta Tīna.

Mūziķe arī atklāja, ka viņas uzstāšanās Eirovīzijā būtiski neatšķirsies no «Supernova 2020» redzētā. 

«Manuprāt, priekšnesums ir ļoti pilnvērtīgs, ļoti jaudīgs, ļoti nestandarta Eirovīzijai, par ko arī Eiropā cilvēki jau šobrīd, paskatoties reakcijas un komentārus, ir sajūsmā. Vēl kaut ko mainīt? Nu, ruļļi šoreiz nebūs [..] Kā saka, jokus pie malas un tagad ir nopietns darbs, bet lielā mērā, es domāju, mēs nemainīsim neko, jo numurs ir gatavs un ļoti piesātināts.» 

65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas maijā notiks Roterdamā, Nīderlandē, piedalīsies 41 dalībvalsts.

Latvijas pārstāve uzstāsies Eirovīzijas otrajā pusfinālā, kas notiks 14. maijā, un par vietu finālā cīnīsies ar dalībniekiem no Igaunijas, Dānijas, Austrijas, Šveices, Somijas, Moldovas, Sanmarīno, Serbijas, Islandes, Čehijas, Polijas, Grieķijas, Bulgārijas, Armēnijas, Gruzijas, Portugāles un Albānijas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Eirovīzija 2020: Eiropa staro!

Eirovīzija

Eirovīzija 2020. Studijā Samanta Tīna

Eirovīzija

Vasil – You (ZIEMEĻMAĶEDONIJAS REPUBLIKA)

Eirovīzija

Senhit – Freaky! (SANMARĪNO)

Eirovīzija

Hurricane - Hasta La Vista (SERBIJA)

Eirovīzija