21. sērija.

Diāna izmanto slepeno novērošanas kameru un uzzina, ka Ralfs satiekas ar Aneti. Diānas draudzenei Evijai rodas plāns, kā izjaukt Ralfa un Anetes attiecības. Niks pirmo reizi dzīvē dodas pastaigā ar sunīti. Redakcijas darbinieki saņem video, kas iepriecina Irīnu un sadusmo Aneti. Irīna dodas uz otro randiņu, un Niks spiests viņu glābt no dīvainā kavaliera. Ralfs dusmojas uz Aneti, un Diāna piedāvā viņam relaksējošu masāžu.

22. sērija.

Martai nepatīk, ka Samanta melo Dāvidam. Dāvidam rodas pamatotas aizdomas, ka starp Ralfu un Samantu kaut kas notiek. Niks izmanto Pētera pakalpojumus, lai izvēlētos sev piemērotu sunīti no dzīvnieku patversmes. Samanta ierodas pie Ralfa uz fotosesiju. Dāvids pieķer Samantu un Ralfu divdomīgā situācijā. Dāvids nostāda Zurabu nepatīkamas izvēles priekšā. Anete savā e-pastā ierauga šokējošu video. 

23. sērija.

Anete grib saraut visas attiecības ar Ralfu. Ralfs uzzina par video, kas safilmēti ar slepeno kameru. Zurabs un Pēteris mēģina salabināt Samantu un Dāvidu. Ralfs pieprasa Diānai paskaidrojumus, bet viņa izdomā asprātīgu veidu, kā izvairīties no atbildības. Diānai un Svetlanai rodas plāns, kā pastiprināt plaisu Anetes un Ralfa attiecībās. Niks dodas uz fotosesiju pie Ralfa. Anetei rodas aizdomas par to, kas varētu būt Samantas bioloģiskais tēvs.