• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Saplēstā krūze. 5. sērija

Saplēstā krūze

Kārlis un Liesma ir atraduši kopīgu valodu un dzīvo normālu kopdzīvi. Lūcija necieš Liesmas dēlu Andreju. Nate izglābj Andreju no iekrišanas upē, Liesma pārmet Natei, ka viņa gribējusi nogalināt viņas dēlu. Mežā Jēcis un Ēriks strīdas, Ēriku gandrīz nosit krītošs koks. Natei rodas ideja par savas maizes cepšanu un bodes atvēršanu. Pēterim iekož čūska, Marija viņu glābj. Vizma izvairās no Miķeļa uzmanības apliecinājumiem un ilgojas pēc kārtējās nejaušās tikšanās ar Arvīdu. Marija pavedina Ēriku.

Komentāri (4)

Andris Kipens
Diez vai mēs vairs kādriez ieraudzīsim tāda līmeņa aktierus kā Osis, Valters, Pāvuls, Sebris, Klints,Bērziņa, Artmane, Liepiņi Harijs un Edgars, Cilinskis, no vēlākā laika- Dumpis, Jakovļevs, Paukštelo utt. utjpr. Šo sarakstu varētu turpināt un turpināt. Ieklausieties Jūs, mūsu dārgie, mūslaiku aktieri- noskatieties vismaz visas Rīgas kinostudijas filmas (jo diemžēl, ļoti daudzi no mūsu lielās plejādes aktieriem, jau ir aizgājuši viņsaulē), lai saprastu, kā ir pareizi un ticami jāspēlē, ja citādi tas nav iespējams.
Andris Kipens
Sveiki tautieši! Galvenais, kas uzkrita, ir tas, ka vairākās epizodēs tika lietots vārds- klients. Ziniet ko, šādu vārdu tais tālajos laikos Latvijā nepazina un nelietoja. Izdariet secinājumus nākošām epizodēm! Kā atzinību varu teikt, ka vismaz latviski aktieri runā pareizi (atšķirībā no nu jau apmēram 90% mūsu tautiešu, kuri kropļo latviešu valodu stiepdami vārda beigas uz augšu- ieklausieties ikdienā paši- pat daži mūsu ministri tā runā). Vēl varētu vēlēties labāku dikciju, dažbrīd no tā ko saka, pagriezuši sānus vai muguru, saprast nevar neko, ja nu vienīgi uzminēt. Ticamību jau nu laikam tomēr velti pieprasīt, jo to kā mēs visi zinām, nosaka tikai un vienīgi, diemžēl, aktieru meistarība... Šeit es nekādā veidā negribētu, kā saka, "nolikt" mūsu jaunos aktierus, jo laikam jau viņiem iet tāpat kā kādreiz komunistu laikos gāja, "kad Tu nekur vairs nebiji derīgs, tad Tu aizgāji strādāt par milici..." Diez vai mēs vairs kādriez ieraudzīsim tāda līmeņa aktierus kā Osis, Valters, Pāvuls, S
Gita Morris Vāgenheima
... jāpiedomā pie TICAMĪBAS jeb aristoteliskās laika, telpas un darbības vienotības, kā arī pie pozitīvo un negatīvo tēlu pretnostatījuma un mijiedarbības.
Visādi citādi - skatīties var.
Gita Morris Vāgenheima
Nezinu, kā tas ir Dziļuma oriģinālā, bet mulsina, ka telesērijas nu jau piektajā epizodē joprojām nav parādījies neviens tāds [latviešu] vīrieša tēls, kurš varētu stāvēt blakus Blaumaņa Dūdaram un/vai Viļa Lāča zvejnieka dēlam Oskaram. Vienīgais sekmīgā uzņēmēja un ģimenes cilvēka tēls ir Strada atveidotais krodzenieks, kurš arī, ja tā padomā, savus panākumus būvē uz citu nelaimes [nodzeršanās un kāršu spēles] un māmiņas merkantīlās aukstasinības... Tāpēc neloģiska likās krodzenieka atvainošanās sievai, ka viņa māte pārpirkusi Rijkurus, jo galu galā - Rijkuri taču nu ir ģimenes īpašums un Rijkuru Liesma ar savu dēlu ir šīs ģimenes locekļi. No sliedēm mazliet izsita arī pēc "Sievietes pasaules" modes lapu paraugiem tērptās Nates kautrā atzīšanās gleznotājam, ka mājās neesot pat tik daudz kā nieka medus ķobīša.
Vārdu sakot, nākošo seriālu veidojot, jāpiedomā pie TICAMĪBAS (jeb aristoteliskās laika, telpas un darbības vienotības), kā arī pie pozitīvo un negatīvo tēlu pretnostatījuma

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Saplēstā krūze» 11. - 12. sērija

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 9. - 10. sērija

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 7. - 8. sērija

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 5. - 6. sērija 1

Saplēstā krūze
Anotācija

«Saplēstā krūze» 3. - 4. sērija

Saplēstā krūze