• Sestdiena, 2019. gada 21. septembris
  • Vārda diena: Matīss, Modris, Mariss
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 758mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

«Lēna, mana mūža mīlestība» 166. - 170. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība

Pirmdiena, 12. marts

166. sērija

Lēna cenšas ignorēt ziņu, ka Katarīna un Dāvids gatavojas adoptēt bērnu, un apņemas pievērsties sava pirmā mūzikas klipa filmēšanai. Vanesa cenšas pierunāt Izabellu kļūt par viņas laulības liecinieci, Izabella atsakās. Frankam jāturpina cīnīties par savu vietu darbavietā, viņš saņem anonīmu draudu vēstuli; Gabija vēlas viņam palīdzēt un iestājas par Franku.

Otrdiena, 13. marts

167. sērija

Toms bez atpūtas strādā pie Lēnas klipa un saņem sajūsmas pilnas atsauksmes; vienīgi Maija Klemensa nav apmierināta un nokritizē Toma darbu. Vanesa uzzina, ka Katarīna adoptēs meitenīti un saprot, ka tā ir Letīcija. Dāvids šaubās par Katarīnas vēlmi audzināt svešu bērnu un vēlas pārbaudīt savas jūtas pret Lēnu. Gabijas palīdzība sarežģī Franka situāciju iecirknī.

Trešdiena, 14. marts

168. sērija

Lēnai rodas domstarpības ar Gregoru par jauno klipu, Lēna nevēlas pakļauties mūzikas industrijas spiedienam, Gregors uzskata viņas rīcību par neprofesionālu. Pēc strīda ar Gregoru Lēna satiek Dāvidu un rod mierinājumu. Pijas un Franka attiecības kļūst aizvien tuvākas, Franks saprot, ka viņa bijusī sieva ir vislieliskākā sieviete un cer uz jaunu sākumu.

Ceturtdiena, 15. marts

169. sērija

Pēc tikšanās ar Dāvidu Lēnas jūtās iestājas sajukums, viņa šaubās par attiecībām ar Gregoru. Dāvids un Katarīna pārved mājās Matildi, Vanesai ir grūti apvaldīt prieku par Matildes ierašanos pilī, viņa izmanto ikvienu izdevību atrasties mazulītes tuvumā; Vanesas neuzmanība draud ar patiesības atklāšanos.

Piektdiena, 16. marts

170. sērija

Dāvids nejūtas drošs par bērna adopciju un šaubās par savu izvēli; Katarīna nojauš viņa pārdomas; Dāvids atzīstas Katarīnai, ka aizvien mīl Lēnu. Katarīna izšķiras no Dāvida un dodas prom, Vanesa neļauj Katarīnai pamest pili. Gregors nolemj pamest Ķelni un meklē Tango bāram jaunu īpašnieku. Konija sāk pierast pie domas, ka varētu kļūt par bāra izpilddirektori. Linda izglābj pacientam dzīvību, bet pārkāpj medmāsas kompetenci un saņem rājienu no slimnīcas vadības; kad arī Andreass viņu neaizstāv, Linda jūtas nodota.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lēna, mana mūža mīlestība. Seriāls (12+) 135. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība

Lēna, mana mūža mīlestība. Seriāls (12+)

Lēna, mana mūža mīlestība

Lēna, mana mūža mīlestība. Seriāls (12+)

Lēna, mana mūža mīlestība

Lēna, mana mūža mīlestība. Seriāls (12+)

Lēna, mana mūža mīlestība