• Trešdiena, 2020. gada 30. septembris
  • Vārda diena: Menarda, Elma, Elna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Pamosties līdzās» 106. - 110. sērija

Pamosties līdzās

Pirmdiena, 12. marts

106. sērija

Alvaro  iesaka Pavlo atgūt Maiju, lai Pavlo mamma viņu iepazīst,  iemīļo, un tikai tad pateikt patiesību par Bernardu.  Mačuls nostājies Amandas pusē un piedāvā viņai dziesmu duelī apmānīt Antoniju – lai viņa domā, ka publika viņu klausās un balso. Kristjans pamana, ka Santi ir apaukstējies, un vaicā Sindijai, kā viņu ārstēt. Sindija ir pametusi telefonu savienotu ar auto skaļruņiem, un Kristjans noklausās Sintijas balss pastu. Viņa izsaka aizdomas, ka Kristjans  varētu nojaust patiesību – ka Santi ir viņa dēls. Kristjans prasa Sindijai, vai tā ir patiesība, bet viņa izlokās, ka Sintija ir tērēta. Tad Kristjans nosper Sindijai telefonu un lūdz Vilsonam, lai viņa draugi  to uzlauž. Dženija jautā Favjanam, kāpēc viņš sācis izvairīties no viņas. Silvestre nemitīgi piemin Odetas vārdu. Tā ir Tulijas vīra Erminio bijusī draudzene. Maija grib pateikt Otonam par šķiršanos no Federiko, bet šis viņu nelaiž pie vārda. Elihio aiziet uz nodarbību pie Karmenas, tās laikā piezvana Antonija, izsauc Elihio uz sapulci, pēc tam piezvana Karmenai un pazemo viņu. Tad Karmena viņai par spīti pieņem Fērnija piedāvājumu strādāt Fērnija „Flor Ferbal”.

Otrdiena, 13. marts

107. sērija

Pusdienās abi brāļi atklāj Maijai un Sindijai, kāpēc ir sanaidojušies. Kad Rafaelu pameta sieva, viņš gājis lūgt Otonam, lai viņu atbalsta un iedod darbu. Otons atteicis, jo Rafaels viņam ir kā atgādinājums par kādreizējo nabadzību. Pretī Otons prasījis, lai Rafaels viņu vairs nemeklē.  Sindija ir sašutusi, jo Rafaels viņai teicis, ka nauda vinnēta loterijā. Otons lūdz Rafaelam piedošanu par visu, un abi izlīgst.  Pavlo ierodas pie Otona, lai pabrīdinātu, ka Fērnijs šantažē Maiju, bet satiek Federiko un metas uz vienu roku ar Federiko, kurš  sasola dabūt pierādījumus pret Fērniju, lai Pavlo veikli izvadītu ārā no Otona mājas un viņš nesatiktu Otonu. Sindija mēģina dabūt Fērniju savā pusē, lai izšķirtu Maiju no Pavlo. Pēc šīs sarunas Fērnijs atvainojas Maijai, ka samelojis Pavlo par viņu attiecībām. Sindija piedraud Maijai, lai nestāsta nevienam, ka viņām ir viens vīrietis, citādi abu brāļu attiecības atkal būs sabojātas. Otons piedraud, lai Sindija uzmanās, ko runā. Kristjans pasaka Pavlo, ka Santi ir viņa dēls un iedod kā pierādījumu Sindijas telefonu ar Sintijas balss pastu. Pavlo patriec Kristjanu.

Trešdiena, 14. marts

108. sērija

Antonijai zvana Fērnijs un lūdz atļauju viņas mājā sarīkot vakariņas, kuru laikā jānotiek svarīgai sarunai, bet nepasaka, kurš ieradīsies vakariņās. Tatjana priecājas, ka redzēs Fērniju. Maija pastāsta Otonam, ka viņa un Fērnijs esot nolēmuši ziedot ar vēzi slimiem bērniem daļu no gūtajiem ienākumiem, kā arī to, ka Karmena tagad strādā pie Fērnija. Alvaro un Tulija apspriež ar deju kursiem saistītas lietas, bet tad atnāk Rafaels un aizvelk Tuliju sev līdzi, lai parādītu viņai kādu pārsteigumu. Sintija stāsta Sindijai, ka, meklēdama viņas mobilo telefonu, autoservisā uzgājusi kādu fotoalbumu, kur bildēs Rafaels bijis redzams ar bārdu. Pavlo saka, ka esot atnācis, lai Sindija viņam pateiktu taisnību par Santi, izvelk Sindijas pazudušo mobilo un atskaņo balss pasta ierakstu, kurā Sintija saka, ka Santi tēvs ir Kristjans, nevis Pavlo. Sindija visu noliedz, apgalvodama, ka ieraksts ir viltots. Rodolfo nesaprot, kāpēc Frīda pēkšņi vēlas bērnus. Rafaels aizved Tuliju uz bijušo «Nāriņu», kuru, kā izrādās, viņš ir nevienam nezinot atjaunojis un saposis tā, ka tur tagad izskatās daudz labāk, nekā agrāk. Tulija ir sajūsmā. Antonija un Amanda radio «Vilcene» gatavojas dziesmu duelim. Flora saka Maijai un Otonam, ka radio raidīs Ziemeļpuķes un Amandas Bandītes dziesmu dueli, un piemetina, ka Amanda Bandīte esot bijusi Otona draudzene. Otons mēģina to noliegt. Sindija stāsta Federiko, ka Pavlo ir uzzinājis, ka Santi nav viņa dēls. Viņa lūdz Federiko palīdzību. Kristjans pasaka Vilsonam, ka Santi ir viņa dēls. Federiko lūdz savu tēvu Fausto, lai tas viņam izdara kādu pakalpojumu, izmantodams visu savu ietekmi. Pēc tam Fērnijs pasaka Pavlo, ka Maija un Sindija ir māsīcas.

Ceturtdiena, 15. marts

109. sērija

Fērnijs ir sapratis, ka Maija viņā neiemīlēsies, tāpēc viņš nolēmis atkāpties. Ierodas Maija, un Fērnijs atstāj Maiju un Pavlo divatā, lai viņi varētu izrunāties. Maija saka Pavlo, lai viņš atgriežas pie Sindijas un Santi, bet Pavlo atbild, ka viņš nav Santi bioloģiskais tēvs. Tatjana saka Fērnijam, ka cīnīsies par viņa mīlestību. Sindija lūdzas, lai Federiko viņai palīdz noviltot DNS testu, kas Pavlo liktu domāt, ka Santi ir viņa dēls. Maija un Pavlo vienojas, ka viņiem jāizrunājas ar abu ģimenēm par savu situāciju. Pavlo izrunājas ar Kristjanu. Kristjans palūdz viņam piedošanu. Abi salīgst mieru. Maija pasaka Federiko, ka atkal ir kopā ar Pavlo un pārcelsies pie viņa kopā ar Bernardu.

Piektdiena, 16. marts

110. sērija

Sindija mēģina melot, ka Kristjans viņu izvarojis, taču Pavlo pasaka, ka tic brālim un ka starp viņiem viss ir cauri. Rafaels bildina Tuliju, un viņa piekrīt. Otons atzīstas Antonijai, ka samaksājis Mačulam, lai noorganizētu viņai ierakstu. Pavlo iepazīstina mājiniekus ar Maiju, taču Tulija viņu nosauc par meli un atsakās pieņemt. Sindija pārdzīvo, ka ir slikta māte, un Sintija viņu mierina. Ierodas Rafaels un viņu atpazīst kā Isauru, Sindijas māti.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Pamosties līdzās» 121. - 122. (nosl.) sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 116. - 119. sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 111. - 115. sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 101. - 105. sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 96. - 100. sērija

Pamosties līdzās