Talantu un brīvā laika padarīšanu šovs “Ko tu proti, Latvija?” ir raidījums par mūsu zemes slēptākajiem dārgakmeņiem – cilvēkiem, kas savas prasmes ir attīstījuši gadu gaitā vai pie jauniem hobijiem tikuši pandēmijas garlaicībā. 

Astoņus sestdienu vakarus šova vadītājas Beta Beidz un Sanda Dejus tiksies ar cilvēkiem, kas savā brīvajā laikā izvēlējušies nevis ieslīgt dīvānos, bet kopt un attīstīt visdažādākās aizraušanās. Konkursa dalībniekus palīdzēs vērtēt paraolimpisko spēļu vairākkārtējā medaļniece Diāna Dadzīte, ģitārists un komponists Mārcis Auziņš, kurš spēj novērtēt ieguldīto darbu, jo pats trenē savu spēles tehniku sešas stundas dienā, kā arī LTV ziņu vadītāja Ilze Dobele, kura pasniedz arī vieslekcijas Latvijas Mākslas akadēmijā un vada diskusijas par dizainu. 

“Ko tu proti, Latvija?” dalībnieki sacentīsies ne vien par uzvarētāja godu, bet arī 1000 eiro naudas balvu savu prasmju attīstīšanai. Atlases raidījumos un pusfinālā dalībniekus vērtēs tikai žūrija, bet fināla tiešraidē uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums. 

1. raidījums 

Talantu un brīvā laika padarīšanu šova “Ko tu proti, Latvija?” pirmajā sērijā savas prasmes un aizraušanos demonstrēs spēka jogas treneris Sandis Inzelbergs, iluzionists Nauris Pinne, dziedātāja Beate Megija Baranovska, bumbu triku meistare Ilze Luno, dziesmu tulkotājs Deniss Demčenko, bundzinieks Olivers Cimoška, skrituļslidotāja Anna Pavlova un “Drag queen” māksliniece KNTY.