Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FS "Jelgava"

«Riga FC» un Jelgavas klubu dueli, kas notika uz mākslīgā bezsniega Mežaparka laukuma, nenoliedzami favorīti bija rīdzinieki. Par spīti tam Jelgavas futbolisti parādīja labu pretspēli. Lai arī pirmajā puslaikā pārsvarā uzbruku laukuma saimnieki, daudz bīstamāks bija viens viesu pretuzbrukums, kas situāciju glāba rīdzinieku vārtsargs Nils Toms Puriņš.

Otrā puslaika sākumā rīdzinieki beidzot savu panāca un vārtu priekšas horvāts Hrvoje Babec guva pirmos vārtus. Tomēr puslaika vidū Jelgavas rindās ar skaistu sitienu paspīdēja uz maiņu nākušais Oskars Rubenis. Rezultāts kļuva neizšķirts. Pēdējās minūtēs mājinieki izmisīgi uzbruka, un tika par to atalgoti. Jau kompensācijas laika izskaņā pēc Raivja Jurkovska centrējuma īstajā vietā izrādījās Marko Regža un nodrošināja Rīga klubam laimīgu uzvaru ar 2-1.

Intervija - Marko Regža, “Riga FC” uzbrucējs

Pēc šīs dienas panākuma «Riga FC» otrajā kārtā gaida ļoti nopietns pretinieks – RFS. Tikmēr vēl vienā šīs kārtas spēlē “Tukums 2000/Telms” ar 1-0 pārspēja Daugavpils komandu.