• Ceturtdiena, 2021. gada 6. maijs
  • Vārda diena: Didzis, Gaidis
  • Rīgā mākoņains, +7 °C, DA vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

Jaunais Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki

Sporta ziņas

Latvijas basketbola valstsvienība oficiāli iepazīstinājusi ar jauno valstsvienības vadītāju Luku Banki. Itālietis šodien atklāja savu vīziju par darbu Latvijas valstsvienībā. Vairāk stāsta Andris Auziņš.

Latvijas basketbola valstsvienības jaunais treneris itālis Luka Banki līgumu ar basketbola savienību parakstīja pirms nedēļas, kopš tā brīža Banki vēroja Latvijas-Igaunijas līgas finālsešinieka cīņas un aktīvi runāja ar latviešu treneriem, kuri varētu asistēt itālim valstsvienībā.

Intervija - Luka Banki, Latvija basketbola valstsvienības galvenais treneris

«Jā, es jau esmu paspējis izrunāties ar pāris potenciāliem kandidātiem, kuri varētu būt manas komandas sastāvdaļa. Bet ne ar visiem, tāpēc pirms prombraukšanas pabeigšu intervijas ar visiem kandidātiem.»

Basketbola savienība nenoliedz, ka Latvijas puse nespēj piedāvāt tik lielu līgumu trenerim, lai Banki strādātu tikai mūsu valstsvienību. Visticamāk Banki šovasar paralēli varētu pārņemt arī kāda Eiropas kluba trenēšanu.

Intervija - Luka Banki, Latvija basketbola valstsvienības galvenais treneris

«Jā, esmu jau runājis ar klubiem, es jau noraidīju vienu piedāvājumu. Es saku taisnību – galvenais iemesls tam, kā jau teicu LBS vadībai, bija mana vēlme tuvāko mēnesi pilnībā koncentrēties darbam Latvijas izlasē.»

Intervija - Kaspars Cipruss, LBS ģenerālsekretārs

Latvijas valstsvienības kandidātus Banki vēlas redzēt vienkopus līdzīgi, kā to darīja Roberts Štelmahers, kad basketbolistiem bija iespēja apmeklēt brīvos treniņus izlases trenera vadībā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Futbols. Metta-Liepāja

Sporta ziņas

Futbols. Riga-Ventspils

Sporta ziņas