• Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
  • Vārda diena: Inese, Inesis, Ēriks
  • Rīgā mākoņains, +10 °C, Z/ZR vējš, 3,09m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 12. aprīlis

V.I.P.

Uģis Joksts uz šo nākamo trīs spēļu ciklu īpaši aicina visus teātra mīļus. Teātra pavasaris V.I.P. kļuvis par tradīciju un šajās trīs spēlēs būs iespēja iepazīt četru Latvijas teātru komandas. Pirmajā spēlē V.I.P. pretī viens otram stāsties Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ar kapteini Janu Herbstu un Dailes teātris ar kapteini Arti Robežnieku.

Jana Herbsta – komandas kapteine, cēsniece. Lieliska kolēģe, spilgta temperamenta aktrise. Janai piemīt iekšēja enerģija un dzejas izjūta, viņa brīnišķīgi dzied. Jana bija pirmā no aktieru kursa studentēm, kura tika iesaistīta «īstā» (ne studentu) izrādē – A. Ostrovska «Mežs».

Dmitrijs Paless – aktieris, dzimis Krievijā. Apburoši izteiksmīgs stāstnieks un ļoti talantīgs aktieris, kurš labi pārzina drāmu. Brīnišķīgs partneris, kurš var izvilkt jebkuru ainu gan viens, gan tandēmā.

Vadims Grosmans – aktieris un režisors pēc izglītības. Patīk lasīt, ceļot, kino, teātris, kas joprojām ir iedvesmas, svētku, garīga spēka avots. Filmējas kino un seriālos, kā arī ir Latvijas Radio 4 ētera personība.


Artis Robežnieks – komandas kapteinis. Dailes teātra aktieris kopš 1996. gada. Pēc Daugavpils teātra kursa beigšanas sācis strādāt Daugavpils teātrī. 2007. gadā stažējies meistarklasēs Brodvejā (Ņujorkā, ASV). 2013. gadā apbalvots ar Aleksandra Čaka balvu. Dailes Vasaras dārzā skatītājus aicināja uz koncertportretu ar Frici Bārdu «Arta Robežnieka jubileju gaidot».

Gints Andžāns – Dailes teātra štata aktieris kopš 2012. gada, bet izrādēs piedalījies jau kopš 2007. gada. Paralēli aktiera darbībai darbojas arī kā lugu tulkotājs. Tulkojis lugas «Elpa», «Tēbu zeme» un «Maģiskās domāšanas gads».

Andris Bulis – Dailes teātra štata aktieris kopš 2018. gada. Dzimis Limbažos. Paralēli aktiera darbam raksta dzeju un pavisam nesen laidis klajā savu ceturto dzejoļu grāmatu «Erotērika». Vadījis televīzijas raidījumus, piedalījies neatkarīgo teātru projektos.

Komentāri (6)

Ivars Mauriņš
Nevaru īsti Gitai šoreiz piekrist.
Antiņiem (trešiem tēva dēliem, kā rakstāt) vienkārši izpalika intelekts!
Un tur nepalīdz pat aktiera dotumi...
Paskatīsimies citu aktieru gara spējas nākamajā raidījumā. Un tad varēsim izdarīt tālejošākus secinājumus,,,
Gita Morris Vāgenheima
Precizēju: varbūt dailēnieši, no ilgstošas mājsēdes izrāvušies, gribēja tikai padulloties - (!erudīcijas viktorīnā!) TĒLOJOT jeb IZLIEKOTIES PAR nezinīšiem? Savā laikā valdīja MĪTS, ka intelektuāls, erudīts cilvēks nevar būt izcils aktieris un otrādi - ja aktieris ir izcils, tad viņš noteikti nav ne intelektuāls, ne erudīts. Ja tā padomā, tad iepriekšējo gadu teatrāļu Vipiņos arī varēja vērot, kā Jūs sakāt - sacensību par to, kurš izrādīsies nezinošāks...
Gita Morris Vāgenheima
DAILĒNIEŠI neatšķir Sofiju Lorēnu no Elīzabetes Teilores un nezina, ka Raiņa kapa pieminekli "un mūžam celšos es ar sauli augšā" kalis Kārlis Zemdega?!?...
Vai varbūt, no ilgstošas mājsēdes izrāvušies, gribēja padulloties, tēlojot "trešos tēva dēlus"?
LTV1VIP
VIP spēles ieraksta sesijā notiek, sagatavojot divus spēļu ciklus- sešus raidījumus. Jā, mēs zinām, kādi būs dalībnieki, ko organizējam un attiecīgi veidojam jautājumus, ja būs vienas profesijas vai nozares pārstāvji. Datorprogrammai tiek sagatavoti vismaz 150 jautājumi, no tiem tad arī ieraksta laikā programma izvēlas. Jā, nav bezizmēra jautājumu bāze, no kuras smelt un smelt, tā attiecīgi jāpapildina!
Astra Lūse
Biju jau sapratusi, ka Uģa Joksta deklarētais par datora neitrāli izvēlētiem jautājumiem nav pārliecinošs, jo ikreiz, kad raidījumā piedalījās sabiedrībā zināmi aktieri vai citi mākslas pasaules pārstāvji, jautājumi bija bērnišķīgi viegli un saistīti tikai ar dalībnieku pārstāvēto nozari. Redzot 13.aprīļa spēles dalībniekus, jau sagatavojos, ka arī šī būs spēle sākumskolas līmenī, taču sagaidīja šoks. Šoks un kauns par trim latviešu teātra brašuļiem, kuri parādīja, ka spēj tikai atkārtot kāda autora priekšā uzrakstītu tekstu un gozēties uz žurnālu vākiem . Satriecošs intelekta trūkums!! Kauns viņu vietā!!! Un spēles vadītājam ieteikums nepazemināt latiņu, jo skatītāju interese tiks zaudēta.
Ivars Mauriņš
Spēle? Pilnīgi un galīgi - garām! Sākot ar Joksta izlozi, kur viņš 1,numuru atkal nodēvēja par "laimīgiem",,,
Un tālāk jau komandu kapteiņi nebūt ne grūtos jautājumos sacentās, kurš ir nezinošāks. Un izrādījās, ka Robežnieks.
Vakars šoreiz sabojāts!!!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!